Ammika Harris zabrała syna Chrisa Browna do Europy. Fani przesadzili z krytyką!

2020-01-15 13:11 AM
Chris Brown
Autor: WWD/REX/Shutterstock/Rex Fashion/East News

Chris Brown, który niedawno doczekał się drugiego dziecka na każdym kroku pokazuje swoje wielkie serce względem syna. Nic więc dziwnego, ze fani okazują mu wsparcie nawet tam gdzie go nie potrzebuje. I choć Chris i Ammika Harris z którą ma drugie dziecko rozstali się to pozostają w dobrych relacjach. Niestety w całej sytuacji mocno obrywa modelka.

Ammika Harris i Chris Brown są rodzicami 2-miesięcznego Aeko. Para się rozstała, ale Chris mimo to ma dobre relacje zarówno z synem jak i modelką. Niestety do ich życia zbyt często wtrącają się fani, którzy zawsze chcą dorzucić swoje trzy grosze. Tym razem było podobnie, internauci ostro skrytykowali modelkę a ta nie pozostała im dłużna. Modelka odporna na wścibskich i wszechwiedzących fanów musi być praktycznie odkąd związała się z Chrisem Brownem. Oceniają oni na każdym kroku jej zachowanie i udzielają najlepszych według nich porad. Ammika znosiła to dzielnie aż do teraz, kiedy internauci wtrącili się w wychowanie dziecka. 26-letnia modelka postanowiła odwiedzić z Aeko swoją babcię, która mieszka w Europie. Cała podróż ma trwać ok. 2 miesięcy.

FANI TWIERDZĄ, ŻE AMMIKA HARRIS JEST NIEODPOWIEDZIALNA

Gdy fani dowiedzieli się, że Harris zabiera dziecko na tak długą podróż bez Chrisa Browna oszaleli. Wielu z nich twierdziło, że młoda mama jest nieodpowiedzialna i nie powinna robić takich rzeczy!

„Więc wyjechałaś z synem Chrisa do Niemiec? – pytał jeden z internautów na Instagramie.

 

Ammika nie miała zamiaru milczeć w tej sprawie i szybko odpowiedziała na krytykę:

„On też jest moim synem, wiesz? Jego babcia mieszka tutaj!”.

 

Znaleźli się również tacy, którzy bronili modelki pisząc, że jako matka nie ma obowiązku się tłumaczyć a fani zawsze będą myśleć, że wiedzą najlepiej.  

Co sądzicie o wścibskich fanach, tym razem przesadzili?

Wyświetl ten post na Instagramie.
Miss this hair color Post udostępniony przez Ammika Harris (@ammikaaa)
NAJNOWSZE