Amber Heard

i

Autor: KEVIN LAMARQUE/AFP/East News Warner Bros zerwało kontrakt filmowy z Amber Heard?

Amber Heard straciła kontrakt z Warner Bros. 4 miliony osób podpisało petycję o usunięcie jej z filmu "Aquaman 2"

2022-05-20 9:59

Liczba osób, które nie zgadzają się na udział Amber Heard w filmie „Aquaman 2” stale rośnie. Aktorka wyznała również, że wytwórnia Warner Bros zerwała z nią kontrakt filmowy. Na ten temat wypowiedział się również producent filmu.

Johny Depp wyznał przed ławą przysięgłych, że za sprawą artykułu swojej byłej żony z 2018 roku w którym pomówiła go o przemoc seksualną, stracił pracę przy szóstej części filmu „Piraci z Karaibów”. Kiedy na jaw wyszły informacje przemocy, której dopuszczała się wobec Deppa, powstała petycja w sprawie usunięcia jej z filmu „Aquaman 2” wytwórni Warner Bros.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Amber Heard oszukiwała? Przełom w sprawie Johnnego Deppa

Amber Heard nie pojawi się w filmie „Aquaman”? Aktorka komentuje sprawę

Z początku rola Amer Heard w filmie „Aquaman 2” była okrojona do 10 minut, jednak kiedy prawniczka Johnego Deepa zapytała aktorkę o udział w produkcji, powiedziała więcej na temat intratnej współpracy.

Zwolnili mnie z kontraktu. Walczyłam, żeby w pozostać w filmie i mnie w nim zatrzymali. Nie wiem jednak, jak dużo scen z moim udziałem znajdzie się w ostatecznej wersji. Nie wiem, czy w ogóle będę w tym filmie. Pozostanie w nim było naprawdę trudne – powiedziała Amber na sali sądowej.

Producent filmu ma jednak odmienne zdanie na ten temat. Powiedział, że sprawa jej udziału w filmie zostanie rozstrzygnięta w momencie, kiedy sąd przedstawi wynik głośnego procesu.

Ludzie nie chcą dopuścić, aby Amber Heard zagrała w filmie „Aquaman 2”

Ludzie jednak nie mają wątpliwości i już wydali wyrok na aktorkę. Jedna z osób utworzyła nawet petycję, a jej twórca napisał:

Amber Heard została zdemaskowana jako sprawca przemocy domowej w stronę Johnny’ego Deppa. W swoim pozwie o 50 milionów dolarów Johnny Depp opisuje wiele przypadków przemocy domowej, których doznał z rąk swojej (ówczesnej) żony Amber Heard, w tym jeden przypadek, w którym uderzyła go dwukrotnie w twarz, a później strzaskała mu palec butelką wódki, przez co trzeba było je ponownie chirurgicznie przymocować. Będzie nosił bliznę po tym do końca życia.

Premiera nowego hitu zapowiedziana jest na 17 marca 2023 roku. W obsadzie, oprócz Amber Heard, znajdują się takie gwiazdy jak: Jason Mamoa, Patrick Wilson, Yahya Abdul-Mateen II, Dolph Lundgren oraz Pilou Asbaek. Za reżyserię odpowiedzialny jest James Wan.

Sonda
Chcesz zobaczyć Amber Heard w filmie "Aquaman 2"?