Amber Heard

i

Autor: NIKLAS HALLE'N/AFP/East News

Amber Heard o córce: "Jestem mamą i tatą"

2021-07-17 14:02

Amber Heard zszokowała fanów na początku lipca, kiedy zapozowała na Instagramie do zdjęcia z niemowlęciem. Aktorka ogłosiła, że została mamą, a jej córkę urodziła surogatka. Teraz gwiazda cieszy się pierwszymi tygodniami z dziewczynką. Amber pokazała nowe zdjęcie i zamieściła krótki, ale bardzo treściwy wpis.

Amber Heard od kilku tygodni oficjalnie jest mamą. Dokładnie 1 lipca gwiazda pokazała na Instagramie swoją córkę, Oonagh Paige. Gwiazda zdecydowała, że jej dziecko urodzi surogatka i że będzie ona wychowywać dziewczynkę samotnie.

Cztery lata temu zdecydowałam, że chcę mieć dziecko. Chciałam to zrobić na własnych warunkach. Teraz doceniam, jak radykalne jest dla nas jako kobiet myślenie w ten sposób o jednej z najbardziej fundamentalnych części naszego przeznaczenia. Mam nadzieję, że doszliśmy do punktu, w którym normalizuje się, że potrzebujesz pierścionka, aby mieć łóżeczko.

- pisała.

35-letnia aktorka nie ujawniła tożsamości swojej surogatki i nie są znane żadne informacje dotyczące przebiegu ciąży czy ojca dziecka.

Amber Heard z córką

Temat ojca dziecka zapewne jednak wciąż pojawia się w otoczeniu aktorki. Była żona Johnny'ego Deppa postanowiła więc ostatecznie uciąć dyskusje o tym, kto jest dawcą nasienia i pod nowym zdjęciem z córką oświadczyła krótko:

Ja jestem mamą i tatą. Ona jest szefem

- czytamy.

Jak oceniacie decyzję Amber Heard o samotnym macierzyństwie?

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY