Allan Krupa i Edyta Górniak

i

Autor: AKPA Allan Krupa jest równie uduchowiony jak jego mama

Allan Krupa jest równie uduchowiony jak jego mama. Opowiedział o swoim stosunku do wiary

2023-02-03 12:56

Allan Krupa coraz śmielej dzieli się w mediach swoim życiem prywatnym, a nawet poglądami na rozmaite tematy. W ostatnim wywiadzie opowiedział, jak wygląda jego życie duchowe. Wygląda na to, że Edyta Górniak zaszczepiła w nim swoje przekonania na temat wiary.

Allan Krupa postanowił iść w ślady mamy stawiając na muzykę i choć od dawna tworzył własne kompozycje, niedawno postanowił dzielić się nimi ze światem. Choć Edyta Górniak mocno wspiera syna, Allan podąża własną ścieżką. Postawił na rap, a w sieci można znaleźć jego utwory, które wywołały niemałe zamieszanie i skrajne opinie. Allan działa pod pseudonimem Enso i do tej pory wydał trzy single: "Lambada", "Dżentelmen" i "WOW".

Allan Krupa nie zraża się negatywnymi opiniami na temat swojej twórczości. Z pewnością doskonale zdaje sobie sprawę, że w parze ze sławą mogą iść nieprzyjemne zdarzenia. Opinia publiczna bywa bezlitosna. Enso podąża jednak ścieżką własnego sumienia i ambicji.

Allan Krupa nie miała łatwego dzieciństwa

Allan nie miał łatwego dzieciństwa. Jest jedynym dzieckiem Edyty Górniak i Dariusza Krupy, który w pewnym momencie życia odciął się od rodziny. 24 lutego 2010 roku rozwiedli się, wówczas Allan miał zaledwie 6 lat. W 2014 roku ojciec Allana spowodował wypadek, w wyniku którego życie straciła 63-letnia kobieta. Trafił do więzienia na 6 lat, jednak po 4 latach i 5 miesiącach został zwolniony warunkowo. Allan podczas wywiadów nie unika odpowiedzi na pytania dotyczące swojego ojca. Zawsze jednak w jego słowach jest wiele goryczy.

Było to ciężkie przeżycie. Natomiast mój ojciec nigdy znacznie nie wpłynął na moje życie pod względem pozytywnym, przez co nie miałem jakiegoś sentymentu do niego. Był dla mnie trochę obcy. Oczywiście ta cała sytuacja jednak była wokół mnie, odbiła się na mnie. To jest jedyny przypadek, gdy nauczyłem się na błędach innego człowieka, bardzo ważna lekcja. Trochę to przekształciłem z negatywów na pozytywy, ponieważ dużo negatywnych sytuacji przez to oczywiście miałem w życiu - powiedział w rozmowie z Mateuszem Hładkim z "Dzień Dobry TVN".

Allan Krupa broni poglądów swojej mamy i opowiada o swoim życiu duchowym

Dziennikarz zapytał również Allana o życie duchowe jego mamy. Jak bowiem wiadomo, Edyta Górniak słynie z wygłaszania kontrowersyjnych poglądów na temat wszechświata i swojego jestestwa. Piosenkarka sądzi, że pojawiła się na świecie 4000 lat temu. Co sądzi Allan na ten temat?

Mama ma swoje poglądy - tak jak miliardy ludzi na świecie. Nie widzę sensu w ogóle kogokolwiek krytykować za jego poglądy. Każdy niech sobie odbiera to tak, jak chce. Nie uważam że jest to powód do krytyki, bo to są tylko i wyłącznie jej poglądy. Nie mówię, że się ze wszystkim zgadzam. Jesteśmy innymi ludźmi - skwitował.

To również zaprowadziło Mateusza Hładkiego do zadania pytania na temat jego życia duchowego. Młody muzyk nie krył, iż nie jest pewien w co dokładnie wierzy, ale wydaje mu się, że istnieje jakaś magiczna energia: "Myślę, że jestem konserwatywny. Nie jestem chrześcijaninem, ale nie jestem też ateistą. Szukam tego w sobie" - powiedział Enso.

Viki Gabor szczerze o hejcie: „Na Insta lecą GRUBO”. Dlaczego odpowiada?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE