Allan Krupa i Edyta Górniak

i

Autor: AKPA / Screen/YouTube/Enso Edyta Górniak reaguje na nową piosenkę syna

Allan Krupa nagrał wulgarną piosenkę o... miłości. Edyta Górniak nie zostawiła tego bez komentarza

2023-01-29 16:30

Allan Krupa wypuścił nowy utwór, w którym rapuje o swojej mamie, narkotykach i o tym, iż czasami z dżentelmena zmienia się w zwykłego chama. Internauci wyśmiali nowy banger Enso, a jego mama Edyta Górniak pośpieszyła z komentarzem. Czy nadal wspiera muzyczną działalność swojego ukochanego syna?

Allan Krupa tworzy pod pseudonimem Enso i zawzięcie stara się zaistnieć w polskiej branży muzycznej. Od niemal roku co rusz wypuszcza nowe kawałki, a jego kariera nabiera rozpędu. Jego twórczość nie pozostaje bez echa, a media szeroko rozpisują się na temat twórczości młodego muzyka. Jego mama z początku obawiała się obecności syna w show-biznesie, ponieważ popularność może nieść za sobą przykre doświadczenia, jednak z drugiej strony cieszy się, że wreszcie przestał tworzyć do szuflady: "Nie jestem do końca szczęśliwa, że on wchodzi w show-biznes. Jestem szczęśliwa, że przestaje chować rzeczy do szuflady" - powiedziała Edyta Górniak w rozmowie z "Plejadą".

Allan Krupa wulgarnie o płci przeciwnej. Fani grzmią, a Edyta Górniak lajkuje

Allan Krupa ma na koncie publikację trzech utworów - "Lambada", "Dżentelmen" oraz nowy numer o chwytliwym tytule "WOW", który powstał we współpracy z Nerwusem. Na YouTubie możemy również zobaczyć teledysk, w którym wystąpiły młode tancerki i obwieszony złotem Allan. Tuż po premierze utworu, w komentarzach pojawiło się mnóstwo komentarzy. Jedni są zachwyceni utworem, inni nie pozostawili na nim suchej nitki: "Mocna robota panowie", "Dobra nuta", "Cringe, tego się słuchać nie da", "Jedyne co tu jest dobrego to teledysk reszta lipa". Ile osób tyle opinii, jednak negatywna reakcja internautów z pewnością nie odstraszy Enso, który dopiero się rozkręca w tej branży.

Allan promuje swój nowy numer w mediach społecznościowych, a na jego Instagramie pojawił się w wpis, w którym takimi słowami zaprezentował utwór "WOW" - "Twoja ulubiona piosenka o miłości - dostępna worldwide". Słuchając tekstu tej piosenki, ciężko wyobrazić sobie, że rzeczywiście jest to numer o miłości, ale nie ma się co dziwić 18-latkowi. Wulgarny tekst o rówieśniczkach i ich przedmiotowym traktowaniu pozostawia wiele do życzenia.

Moja mam wychowała mnie na małe grzeczne cudo. Ale co ja mam zrobić, jak pani córka prosi, abym mówił do niej "s*ko" - nawija Enso w jednej ze zwrotek.

Edyta Górniak z największą matczyną miłością wspiera syna w jego muzycznej karierze, a w komentarzach często można znaleźć wiele wyrazów wsparcia. Nie omieszkała skomentować najnowszego wpisu Allana dodając emotkę gwiazdki, szampana, płomienia oraz wykrzyknik, które chyba oznaczają, iż gratuluje synowi wydania kolejnego singla.

Julia Wieniawa szczerze o karierze, filmie "Nie cudzołóż i nie kradnij" i Macie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE