Allan Krupa

i

Autor: AKPA Allan Krupa rozważa walkę w MMA

Gwiazdy

Allan Krupa chce walczyć w MMA. Podał swoją stawkę

2023-09-25 9:44

Allan Krupa nigdy nie ukrywał, że chciałby stanąć do walki w oktagonie, mimo, iż jego mama, Edyta Górniak, nie popiera tego pomysłu. Trzy lata temu dostał propozycję od Fame MMA, z której nie skorzystał. Allan chyba jednak liczy, że któraś z federacji zaproponuje mu walkę. Młody raper podał nawet swoją stawkę.

Allan Krupa, choć zawsze mógł liczyć na finansową pomoc swojej mamy, już przed skończeniem 18-roku roku starał się żyć na własny rachunek. Kilka lat temu roznosił kawę nad polskim morzem, a teraz gra DJ-skie sety w klubach i nagrywa własne rapowe kawałki. Edyta Górniak zawsze powtarzała że jest bardzo dumna ze swojego syna, jednak jednej rzeczy nie popiera - jego chęci udziału w MMA - Powiedziałam mu, że dopóki żyję, to nie. Może jak skończy 18 lat i będzie chciał odpowiadać, że ma coś złamane - mówiła Edyta w 2020 roku, gdy Allan dostał propozycję walki w Fame MMA.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Allan Krupa zdradził jaka kwota zaspokoiłaby jego miesięczne potrzeby. Trzymajcie się mocno

Allan Krupa Enso o Roksanie Węgiel i Viki Gabor. Nie ma szans na duet?

Allan Krupa jest gotowy na frakfighty. Czeka na dobrą propozycję finansową

Allan Krupa najwyraźniej ma cichą nadzieję, że ponownie dostanie propozycję od którejś z freakowych federacji MMA. Powiedział nawet, jakie wynagrodzenie by go zadowoliło. W rozmowie z Żurnalistą wyznał, że PÓŁ MILIONA ZŁOTYCH usatysfakcjonowały go w zupełności.

Wysokość stawki zależy od popularności danego zawodnika. I tak dla porównania, Marta Linkiewicz za walkę z Esmeraldą Godlewską wzięła 200 tys. złotych. Stawka Lil Masti to 450 tys. złotych, Lorda Kruszwila 300 tys. złotych, Sebastian Fabijański zgarnia ponad 500 tys. złotych za wieczór, Stifler za pojedynek z Popkiem miał dostać 100 tys. złotych.

Z kim widzielibyście Allana w oktagonie?