Alex Rodriguez nie odpuści Jennifer Lopez! „Jeśli to zadziała, jest gotów zrobić wszystko”

2021-04-28 9:38 AM
Jennifer Lopez i Alex Rodriguez na Super Bowl 2021
Autor: RMCL/Backgrid/East News

Związek Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza nie przetrwał. By uniknąć nieporozumień, Jennifer i Alex wydali specjalne oświadczenie, w którym wyjaśnili, że wolą pozostać przyjaciółmi. Jakie są dokładne przyczyny rozstania, wiedzą tylko oni. Ale już teraz pojawiają się doniesienia, że Rodriguez tak łatwo nie odpuści…

Rozstanie Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza było szokiem dla wielu osób. Była para uprzedziła ciekawskie media i wydała oświadczenie, w którym przyznaje się do rozstania i zapewnia, że oboje pozostają na relacji przyjacielskiej.

Jakie są dokładne powody zakończenia tej relacji? Tego nie wiadomo. Już wcześniej spekulowano o rzekomej zdradzie ze strony byłego sportowca. Zagraniczne tabloidy jednak nie odpuszczają. Podobno pojawiły się informacje, że Alex Rodriguez nie ma zamiaru odpuścić i będzie walczył o związek. Tylko czy Jennifer Lopez da mu szansę?

Związek Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza rozpoczął się w 2017 roku. Fani kibicowali parze, ale momentami obawiali się o ich przyszłość. Alex nie spieszył się z zaręczynami, a później kilkakrotnie przekładali ślub, powołując się na sytuację związaną z pandemią. Niektórzy fani twierdzili jednak, że koronawirus jest jedynie przykrywką.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez rozstali się, ale nie oznacza to, że całkowicie od siebie się odsunęli. Wręcz przeciwnie. Mają wspólne projekty, nad którymi nadal planują razem pracować. Zapewnili, że pozostaną przyjaciółmi. Ale dla Alexa to chyba za mało…

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez wrócą do siebie?

Zagraniczne serwisy już huczą od plotek na temat zejścia się tej pary. Alex podobno nie wyobraża sobie życia bez Jennifer, dlatego według informatorów zrobi wszystko, by znów tworzyć z nią związek.

Alex Rodriguez nie zrezygnuje ze związku z J.Lo. Jeśli to zadziała, jest gotów zrobić wszystko.

– zdradził informator.

Tydzień po zakończeniu relacji, J.Lo i Alex byli widziani razem w restauracji. Mimo spotkania Jennifer podobno jest bardzo sceptycznie nastawiona do Alexa.

JLo nadal nie ufa Alexowi do końca. Jest bardzo sceptyczna, ale wysłuchała go, ponieważ nadal bardzo go kocha.

 – zdradziło źródło.

Myślicie, że Jennifer zdecyduje się spróbować jeszcze raz?

NAJNOWSZE