Alessandra Ambrosio skończyła 40 lat! I jest mega hot [GALERIA]

2021-04-11 12:54 kp

Alessandra Ambrosio, choć w świecie modelingu zalicza się do grona emerytek, wciąż jest jedną z najbardziej wziętych gwiazd branży. Modelka regularnie bierze udział w kolejnych kampaniach reklamowych, a jej fani zastanawiają się, jak jej się udaje uniknąć jakichkolwiek śladów upływającego czasu. Alessandra Ambrosio skończyła właśnie 40 lat!

Choć w świecie mody rządzą dziś takie gwiazdy jak 24-letnia Hailey Bieber, 25-letnia Kendall Jenner czy również 25-letnia Gigi Hadid, starsze koleżanki z wybiegów wciąż nie mają zamiar pójść w zapomnienie. Piękności jak 35-letnia Irina Shayk czy 39-letnia Adriana Lima wciąż pojawiają się w gorących sesjach zdjęciowych, a ich występy na pokazach są szeroko komentowane. Do legend wybiegu zalicza się też Alessandra Ambrosio, która właśnie kończy czterdziestkę.

Alessandra Ambrosio od 2007 do 2014 roku była jednym z najsłynniejszych aniołków Victoria's Secret. Modelka ma na koncie pokazy i kampanie reklamowe takich marek jak Gucci, Dolce & Gabbana, Calvin Klein, Oscar de la Renta, Christian Dior, Escada, Fendi, Giorgio Armani, Guess, Emporio Armani, Moschino, Gap, Hugo Boss, Ralph Lauren, Prada, Chanel, Givenchy, Christian Lacroix, Bottega Veneta, Marc Jacobs, Louis Vuitton, Balmain, Ralph Lauren i wiele innych. Dziś, choć teoretycznie jest na modowej emeryturze, w rzeczywistości wciąż jest jedną z najbardziej wziętych modelek.

Samochody gwiazd FAME MMA | ESKA XD - Prosto z salonu #20

Alessandra Ambrosio

Dla fanów i marek nie ma żadnego znaczenia, że Alessandra Ambrosio ma już teoretycznie za sobą szczyt kariery. Gwiazda wciąż jest w świetnej formie i zachwyca urodą oraz doskonałą figurą - mimo, że urodziła dwoje dzieci. Co ciekawe, modelka ma pochodzenie brazylijsko-amerykańskie, ale w jej żyłach płynie również krew włoska i... polska. Jej babcia ze strony ojca nazywała się Joana Eugênia Groch i była polską imigrantką, która przybyła do Brazylii w 1929 roku.

11 kwietnia 2021 Alessandra Ambrosio skończyła 40 lat. Ostatecznie nie ma to jednak żadnego znaczenia, bo wciąż zachwyca figurą dwudziestolatki. Zobaczcie zresztą sami!

NAJNOWSZE