Aleksandra Szwed pokazała dekolt po porodzie. Zażartowała z męża!

2021-07-26 8:34 kp
Aleksandra Szwed
Autor: WBF

Aleksandra Szwed od miesiąca jest szczęśliwą matką dwójki dzieci. Aktorka nie przepada za zbyt otwartym pokazywaniem w sieci życia prywatnego, dlatego bardzo starannie dobiera treści, którymi dzieli się z fanami. Tym razem postawiła... na swój biust. Zdystansowana gwiazda pokazała zdjęcie, które jej mąż rzekomo wykonywał komuś zupełnie innemu. Cóż - łatwo go zrozumieć :)

Aleksandra Szwed i jej partner wypoczywają właśnie podczas pierwszego urlopu w powiększonym gronie. Para pod koniec czerwca powitała na świecie swoje drugie dziecko, co osobiście potwierdziła na Instagramie. Od tamtego czasu oboje kilka razy pokazywali urocze zdjęcia niemowlaka w towarzystwie ich czworonoga, co zresztą wywołało w niektórych tabloidach karuzelę wpadek.

Tymczasem Ola i Krzysztof Białkowski relaksują się w Chałupach. Aktorka większość czasu poświęca oczywiście opiece nad dziećmi, przy czym maluchem jest dosłownie nierozłączna. I to właśnie podczas jednej ze wspólnych chwil uchwycił ją na zdjęciu jej ukochany. Co chciał sfotografować?

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Aleksandra Szwed po drugiej ciąży

Na nowym zdjęciu Aleksandry Szwed w stroju kąpielowym wzrok zdecydowanie przyciąga jej wydatny po ciąży biust. Gwiazda z dystansem stwierdziła, że jej partner podobno chciał sfotografować coś zupełnie innego!

Gdy on udaje, że robi zdjęcie dziecięcym stopom, a ty udajesz, że mu wierzysz… 😂😂😂❤️ #pokerfacechallenge 😂 #dinnertime 😎😜😂 #achtestópki #wywczas #familietime #wakacje

- czytamy.

Zauważyliście tam stópki? :)

NAJNOWSZE