Aleksandra Domańska urodziła! Pokazała fanom zdjęcie dziecka

2021-10-05 12:57
Aleksandra Domańska
Autor: WBF

Aleksandra Domańska urodziła! Gwiazda przekazała fanom dobrą wiadomość za pośrednictwem Instagrama. Tam też możemy zobaczyć pierwsze zdjęcie jej dziecka. Aktorka opatrzyła je wzruszającym wpisem. Aleksandra Domańska zdradziła także płeć!

Mimo sporej popularności Aleksandra Domańska stara się chronić swoją prywatność. Gwiazda woli pojawiać się w mediach w związku ze sprawami zawodowymi niż z życiem prywatnym.

Kiedy w kwietniu pojawiły się pierwsze doniesienia, że Aleksandra Domańska jest w ciąży, aktorka konsekwentnie milczała. W końcu potwierdziła tę radosną nowinę na Instagramie.

Teraz przekazała kolejną nowinę!

ESKA XD #032 - PRZYSIĘGA, KOBIECE SAMOCHODY, LEWANDOWSKI, DRAKE

Aleksandra Domańska urodziła

Aktorka opublikowała na Instagramie pierwsze zdjęcie dziecka. Czarno-biała fotografia pokazuje, jak Aleksandra Domańska karmi piersią.

Płeć dziecka poznajemy po wzruszającym opisie:

Najdroższa Najbliższa i Nieznajoma. Siedzę obok Ciebie na łóżku, gdy tripujesz na bólu cała spocona i słaba.Jestem tam ja i wszystkie wnuczki wszystkich czarownic, których nie udało im się spalić. Kładę chłodne ręce na Twoich spiętych barkach i całuję zapłakane policzki. Nie mam Ci za wiele do powiedzenia. Jesteś dzielna.

Napisała Aleksandra Domańska.

Hotplota.pl gratuluje!

Oryginalne imiona dzieci gwiazd

Pytanie 1 z 6
Kto nazwał dzieci: Poppy Honey, Daisy Boo, Petal Blossom Rainbow i Buddy Bear?

Nie tylko Aleksandra Domańska została w tym roku mamą. Jakie gwiazdy jeszcze doczekały się pociech?

NAJNOWSZE