Michał Baron przeszedł kolosalną metamorfozę! Jak zmieniał się muzyk na przestrzeni lat?

i

Autor: AKPA

ciąża

Alek Baron jest dumnym tatą. "Zdjęcie naszego Bąbla z dzisiaj"

2024-04-03 9:55

Alek Baron i Sandra Kubicka spodziewają się dziecka. To jedna z "głośniejszych" ciąż w rodzimym show-biznesie. Trzeba przyznać, że Baron pęka z dumy, a maluch się jeszcze nie urodził. Przyszły tata opublikował zdjęcie USG, chociaż trzeba przyznać, że coś jest z nim nie tak.

Od jakiegoś czasu wiadomo, że Baron i Kubicka spodziewają się synka. Można powiedzieć, że ta ciąża jest wisienką na torcie ich długiej i dosyć trudnej drogi do rodzicielstwa. Uradowany tata pochwalił się zdjęciem z USG na Instagramie.

Alek Baron pochwalił się zdjęciem z USG

Sandra Kubicka i Alek Baron są tak szczęśliwi, że bardzo chętnie publikują na swoich social mediach, kolejne etapy ciąży. Tym razem Baron pochwalił się zdjęciem. Przyszły tata ma w zwyczaju nazywać synka "Bąblem". W ramach żartu ze swojej przyszłej żony i świąt wielkanocnych, postanowił zażartować i przerobił jedno ze zdjęć USG. "Zdjęcie naszego Bąbla z dzisiaj" - zażartował muzyk. Na zdjęciu trudno doszukiwać się małego synka celebrytów, a zamiast niego, widnieje sałatka jarzynowa.

Sandra Kubicka ma problemy ze zdrowiem w trakcie ciąży. "Nie mogę wstać..."

Baron USG

i

Autor: Instagram - Aleksander Baron

Sandra Kubicka to polska fotomodelka i celebrytka. Urodziła się 22 stycznia 1995 roku w Łodzi. Związana jest z Aleksandrem Milwiw-Baronem, muzykiem z zespołu Afromental. Para jest zaręczona. Modelka współpracuje z wieloma markami i promuje na co dzień ich produkty. Sandra marzyła o tym, by zostać jednym z "Aniołków Victoria's Sicret". Jej show "Love me or leave me. Kochaj albo rzuć" przypadł do gustu wielu fanom.

Baron wcale nie dowiedział się pierwszy o ciąży Kubickiej. Kto był tym szczęśliwcem?

Szczere wyznanie Barona w The Voice Kids: "To były łzy największego szczęścia!