Alec Baldwin

i

Autor: ABC News/Ferrari Press/East News

Alec Baldwin znika z sieci! Usunął konto za namową prawników?

2021-12-06 18:40

Alec Baldwin rezygnuje z mediów społecznościowych! Po głośnym wywiadzie, w którym odniósł się do śmiertelnego postrzelenia operatorki na planie filmu "Rust" aktor postanowił zamknąć swoje konto na Twitterze. To właśnie na tym profilu Alec Baldwin opublikował wcześniej oświadczenie po tragicznym wypadku...

Czy Alec Baldwin na dobre żegna się z mediami społecznościowymi? Wcześniej bardzo aktywny na Twitterze aktor postanowił usunąć swoje konto! A właściwie jedno z dwóch kont... Gwiazdor zlikwidował profil o nazwie @AlecBaldwin, ale wciąż pozostaje aktywne drugie z założonych przez niego kont o nazwie "@AlecBaldwln____". Aktor nie korzystał jednak z niego zbyt często - ostatni tweet na tym profilu pochodzi z 19 października.

Dlaczego Alec Baldwin znika z sieci?

Gwiazdor zlikwidował swoje konto na Twitterze bez wcześniejszej zapowiedzi, dlatego nie jest jasne, co było powodem takiego kroku. Komentujący sprawę amerykańscy publicyści podejrzewają, że aktor mógł mieć dosyć ataków niektórych internatów. Druga hipoteza mówi, że usunięcie konta doradzili mu prawnicy.

Alec Baldwin już wcześniej mówił w rozmowie z paparazzi, że władze i adwokaci zabronili mu w jakikolwiek sposób mówić o tym, co wydarzyło się na planie filmu "Rust". Aktor wyznał to podczas słynnego "wywiadu", kiedy zbulwersowany zachowaniem śledzących fotoreporterów Baldwin zatrzymał się i zmusił paparazzich do konfrontacji. 

Alec Baldwin udzielił niedawno pierwszego wywiadu od czasu tragedii na planie filmu „Rust”. Aktor wyznał ze łzami w oczach, że nigdy do nikogo by nie strzelił.

Czuję, że ktoś jest odpowiedzialny za to, co się stało i nie wiem, kto to jest, ale wiem, że to nie ja. Szczerze mówiąc, gdybym czuł się odpowiedzialny, gdybym uważał, że jestem winny, zabiłbym się. Nie mówię tego z łatwością

- powiedział Alec Baldwin.

Aktor twierdzi, że nie pociągnął za spust i nie ma mowy o tym, aby wycelował do kogokolwiek z broni.

Nie mam pojęcia, jak ostra amunicja trafiła na plan

- dodał Alec Baldwin.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 03.12.2021