Aktor Barw Szczęścia, Tomasz Mycan, jest gejem! opowiedział o swoim związku!

2019-07-30 19:44
Tomasz Mycan
Autor: www.facebook.com/ReplikaKPH

Tomasz Mycan dokonał coming-outu na łamach gazety LGBT, Replika. Aktor znany z serialu Barwy Szczęścia udzielił pismu wywiadu, w którym zwierzył się między innymi z tego, jak żyje mu się w związku na odległość z mężczyzną, który mieszka w mieście oddalonym o około 160 km od niego!

Tomasz Mycan jest jedną z gwiazd, które postanowiły podzielić się ze światem informacją o swoim homoseksualizmie. Aktor dotąd otwarcie wspierał środowiska LGBT, jednak nigdy nie komentował publicznie swojego życia osobistego i preferencji seksualnych. W końcu 42-letni Mycan zdecydował się dokonać coming-outu na łamach dwumiesięcznika Replika.

Tomasz Mycan gejem

Tomasz Mycan ma na koncie kilka ról filmowych i serialowych. Najbardziej znany jest z serialu Barwy Szczęścia, w którym grał... homoseksualistę! W geja wciela się także w spektaklu teatralnym Aktorzy Prowincjonalni. Teraz wiemy już, że również w życiu prywatnym Tomasz Mycan pozostaje w związku jednopłciowym.

Tomasz Mycan w wywiadzie dla Repliki, przeprowadzonym przez Krzysztofa Tomasika, nie tylko wyjawił, że jest gejem, ale także opowiedział o swoim związku. Jak się okazuje, aktor spotyka się z mężczyzną, który żyje w innym mieście, niż on sam.

Nie było w Polsce serialu z większym wątkiem gejowskim niż „Barwy szczęścia”. Parę gejów Maćka i Władka grali w nim Przemysław Stippa oraz Tomasz Mycan.

Tomasz Mycan jest gejem również poza „Barwami szczęścia” – w życiu. I właśnie u nas, w wywiadzie w najnowszej „Replice” robi coming out - czujemy się zaszczyceni! <3

Czy wahał się przed przyjęciem roli geja w serialu? Z jakimi reakcjami się spotkał? Jak teraz gra mu się geja w spektaklu „Aktorzy prowincjonalni” na motywach filmu Agnieszki Holland? Jak to się stało, że swój monolog w spektaklu oparł na własnych doświadczeniach z homofobią? I jak się funkcjonuje w związku na odległość, gdy do swego faceta trzeba jeździć z Torunia do Poznania?

- czytamy na Facebooku Repliki.

Domyślaliście się?

Zobacz też:

NAJNOWSZE