Agustin Egurrola pokazał zdjęcie z żoną Dianą. "Para idealna"

2021-01-26 21:02 es
Agustin Egurrola
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER

Agustin Egurrola niedawno zaskoczył wszystkich informacją o ślubie. Okazuje się, że od lata jest mężem niejakiej Diany. Wybranka choreografa nie jest celebrytką. W mediach pojawia się, gdy mąż o niej wspomnie. Tym razem Agustin Egurrola pokazał zdjęcie z początku ich znajomości. Uroczy!

Agustin Egurrola raczej trzyma media i fanów z dala od swojego życia prywatnego. Jeśli już dzieli się intymnymi szczegółami - robi to na swoich warunkach. I tak na przykład niedawno dowiedzieliśmy się, że Agustin Egurrola wziął ślub! Latem jego żoną została nieznana w show-biznesie Diana.

Zaledwie kilka dni później portal Pudelek dowiedział się, że Agustin Egurrola zostanie ojcem. Diana miała zdradzić niespodziankę na swoim Instagramie.

Tymczasem Agustin Egurrola pochwalił się fanom zdjęciem z początku znajomości z żoną.

ESKA XD #014

Agustin Egurrola na dawnym zdjęciu z żoną

Chociaż Agustin Egurrola i Diana są małżeństwem od niedawna, choreografa wzięło na wspomnienia. Na Instagramie udostępnił fotografię, na której pozuje z żoną. Jednak wówczas Diana była jeszcze "tylko" jego dziewczyną, a może nawet zaledwie koleżanką... Chociaż mowa ciała wskazuje na uczucie między nimi.

Takie jedno z pierwszych naszych zdjęć 😀

Napisał Agustin Egurrola.

Zdjęcie spotkało się z bardzo ciepłą reakcją fanów.

- Pasujecie jak ulał🙌

- ❤️ cudownie :) milosc można spotkać wszędzie jak widać :)

- Piękna z Was para😍 Wszystkiego najlepszego💞

- Para idealna

Czytamy w komentarzach.

Naszym zdaniem także Agustin Egurrola i Diana tworzą parę jak z obrazka!

NAJNOWSZE