Agnieszka Woźniak-Starak WRACA do pracy? "Uwielbia telewizję na żywo"

2020-02-18 13:35 nk
Agnieszka Woźniak-Starak
Autor: wbf

Czy Agnieszka Woźniak-Starak w ciągu najbliższych kilku miesięcy powróci do pracy w TVN? Dziennikarka zniknęła z telewizji po tragicznej śmierci męża. Po tym wydarzeniu dała do zrozumienia, że jej powrót przed kamerę nie jest pewny. Według najnowszych plotek Aga Woźniak-Starak miałaby w ciągu najbliższych kilku miesięcy pojawić się ponownie w studiu tv.

Agnieszka Woźniak-Starak była jedną z ulubionych prezenterek widzów TVN. Gwiazda prowadziła program Ameryka Express, ale zrezygnowała z tego formatu, by poprowadzić powracający Big Brother w TVN 7.

18 sierpnia 2019 Agnieszka Woźniak-Starak przeżyła osobistą tragedię - w wypadku na jeziorze Kisajno zginął jej mąż, Piotr Woźniak-Starak. Po tym wydarzeniu dziennikarka wycofała się z pracy w telewizji. W pierwszym poście na Instagramie po śmierci producenta gwiazda dała do zrozumienia, że nie wie, czy wróci przed obiektyw kamery.

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do telewizji?

Według najnowszych plotek Agnieszka Woźniak-Starak może niebawem wrócić do TVN!

Jeden z tabloidów donosi, że TVN bardzo liczy na powrót Agnieszki.. Nikt oczywiście nie wywiera na niej presji, ale podobno jest światełko w tunelu -Woźniak-Starak miałaby jesienią poprowadzić śniadaniówkę stacji!

Na korytarzach stacji coraz częściej plotkuje się, że Agnieszka mogłaby dołączyć we wrześniu do ekipy „Dzień dobry TVN”. Formaty rozrywkowe nie wchodzą teraz w grę, za to Agnieszka ma za sobą staż w konkurencyjnej śniadaniówce i uwielbia telewizję na żywo

- mówi informator, cytowany przez Fakt, i dodaje:

Stacja nie chce na nią naciskać, ale wszyscy wierzą, że jeszcze zobaczymy ją na antenie

Trzymamy kciuki!

Agnieszka Woźniak-Starak w studiu programu Big Brother
Autor: WBF Agnieszka Woźniak-Starak w studiu programu Big Brother
NAJNOWSZE