Agnieszka Włodarczyk

i

Autor: WBF

Agnieszka Włodarczyk wyprowadza się z Polski. Szuka ciepłego kraju na zimę

2021-08-10 9:53

Agnieszka Włodarczyk nieco ponad miesiąc temu po raz pierwszy została mamą. Aktorka skupia się więc na opiece nad synkiem, jednak już myśli o tym, jak będzie wyglądało jej życie w kolejnych miesiącach. Gwiazda i jej partner co do jednego są pewni - nie chcą spędzać w Polsce zimy! Agnieszka wyznała już fanom, że planuje wyprowadzkę z kraju. Dokąd?

Choć lato jeszcze w pełni, już dziś niektórzy myślą o zimie, która za kilka miesięcy dotrze do Polski. Ci, którzy mają taką możliwość, szukają miejsc, gdzie mogą wyjechać choć na krótki urlop, by nieco osłodzić sobie te chłodne dni panujące w kraju. Celebryci co roku licznie wyjeżdżają podczas przerwy świątecznej czy zimowych ferii na wakacje do ciepłych krajów i tam łapią odrobinę słońca.

Agnieszka Włodarczyk ma jednak jeszcze lepszy plan. Aktorka planuje wyjechać z Polski na całą zimę tak, jak zrobiła to w ubiegłym roku. Młoda mama i jej partner intensywnie szukają miejsca, do którego mogliby uciec przed nieprzyjemną aurą.

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

- napisała.

Macie dla niej jakieś propozycje?

Agnieszka Włodarczyk wyprowadza się

Agnieszka Włodarczyk o swoich planach na tegoroczną zimę napisała już na Instagramie. Aktorka ma kilka warunków dotyczących miejsca, do którego mogłaby wyjechać na kilka miesięcy. Rok temu para wybrała indonezyjską wyspę Gili, jednak tym razem, już z synkiem, gwiazda nie chce lecieć aż tak daleko.

Nie będę ukrywać, że planujemy uciec od zimy w Polsce. Wybraliśmy w końcu destynacje, chociaż pomysłów było sporo. Główne założenia wyjazdowe to:-W miarę wysoka temperatura jak na zimę i dużo słonecznych dni-Dobre miejsce do treningów Roberta-Cywilizowane szpitale- odpukać?‍♀️?- Mili ludzie-Dobra kuchnia- Wynajem domu nie za miliony monet ( Pod tym względem Gili nas rozpieściło?)

Oczywiście wszystko może się szybko zmienić, u nas to normalne, ale póki co miejsce mamy ustalone. Ciekawe czy się domyślacie gdzie?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE