Agnieszka Włodarczyk szczerze o macierzyństwie. Fani: „Wpis jakich mało”

2021-10-16 14:05 AM
Agnieszka Włodarczyk
Autor: WBF

Na Instagramie Agnieszka Włodarczyk zaskoczyła internautów wpisem o macierzyństwie. Odkąd na świecie pojawiło się jej pierwsze dziecko, nie widzi świata poza nim. Jednak nie zawsze tak było. Jak zdradziła w obszernym wpisie, wcześniej zupełnie inaczej wyobrażała sobie macierzyństwo…

Na Instagramie Agnieszki Włodarczyk pojawił się dość długi wpis, w którym opowiedziała o swoim podejściu do macierzyństwa, jeszcze zanim na świat przyszedł jej synek. Aktorka zdradziła, że dzieci zawsze kojarzyły jej się bardziej z licznymi ograniczeniami niż z radością.

Kiedy 7 lipca tego roku na świat przyszedł pierwszy syn Agnieszki i Roberta Karasia, świeżo upieczeni rodzice dosłownie oszaleli na punkcie malucha.

Daria niczym Amy Winehouse. Magiczne wykonanie w ESKA Live

Teraz na Instagramie, Włodarczyk zdradza, jakie wcześniej miała podejście do macierzyństwa…

Co ja wiedziałam o małych dzieciach? Nic… Miałam mylne pojęcie o tym, jakie są niemowlaki. Kojarzyły mi się bardziej z problemami i ograniczeniami niż przyjemnością. Przecież ciągle tylko śpią i jedzą, trzeba je w kółko przewijać, kąpać, kremować i nosić. Często wrzeszczą zupełnie bez powodu i na pewno nie można złapać z nim kontaktu🤦‍♀️ Tak, nic nie wiedziałam o dzieciach, bo jest zupełnie inaczej. Dziecko dużo rozumie, może nie tyle rozumie, co doskonale wyczuwa nasze emocje. Kiedy próbuje zapłakać i robi bródkę w podkówkę, a Ty go nagle rozśmieszysz- odwzajemnia uśmiech. Ten bez zębów jest szczególnie wzruszający❤️ Nie, nie płacze bez sensu, tylko wtedy kiedy coś mu nie pasuje i chce nam o tym powiedzieć. Jeśli jest najedzone, wyspane i przewinięte a płacze, to trzeba szukać innego powodu. Może brzuszek boli a może- co zdarza się ostatnio u nas- szuka atencji😉. Myślałam, że nie będę umiała z nim obcować, rozmawiać ( no bo niby o czym) a tymczasem ja się nigdy z nim nie nudzę! Mogę patrzeć na niego godzinami, całować i rozmawiać w języku „guguga” a my i tak się doskonale rozumiemy😉 Macierzyństwo jest moim absolutnym odkryciem! Jestem w tym na 100% i doceniam każdy dzień, który mogę spędzić z rodziną.

– pisała.

Fani dziękują Agnieszce Włodarczyk za szczery wpis

Wiele internautek podziękowało aktorce za to, że odważyła się tak szczerze napisać o swoich uczuciach. Niektóre z nich pisały, że doskonale ją rozumieją, ponieważ miały dokładnie tak samo.

- Mialam dokładnie tak samo :)

- Cenny pozytywny wpis jakich mało! ❤️❤️❤️

- Cudowne wyznanie Pani Agnieszko ❤️

- Pięknie i widać że od serca napisane 😍 widać i po Tobie jaki dobry wpływ ma na Ciebie macierzyństwo, pozdrawiam ❤️

- brzmiały komentarze.

Zobacz też: 

NAJNOWSZE