Agnieszka Włodarczyk

i

Autor: WBF

Agnieszka Włodarczyk "zaczyna wychodzić do ludzi". Z dzieckiem nie jest tak łatwo

2021-08-12 8:16

Przyjście dziecka na świat to ogromna zmiana w życiu każdej rodziny. Od tego momentu młodzi rodzice całą swoją energię wkładają w opiekę nad maluchem i to do niego dostosowują swój tryb życia i sposób spędzania wolnego czasu. Również Agnieszka Włodarczyk przechodzi właśnie tę zmianę. Gwiazda przyznała, że od ponad miesiąca nie zawitała jeszcze do żadnego miejsca publicznego.

Wraz z przyjściem dziecka na świat młodzi rodzice całkowicie zmieniają swoje przyzwyczajenia. Pierwsze tygodnie z nowo narodzonym dzieckiem to mnóstwo całkowicie nowych doświadczeń, dzięki którym rodzina wzajemnie się poznaje. W tym czasie większość rodziców pozostaje w domu, by zapewnić maluchowi najlepszą możliwą opiekę.

Również Agnieszka Włodarczyk, która urodziła nieco ponad miesiąc temu, powoli przyzwyczaja się do swojej nowej roli. Gwiazda zrezygnowała z modnego wśród celebrytek prześcigania się o to, kto najszybciej wróci do formy. Zamiast tego aktorka skupia się na swoim samopoczuciu i opiece nad synem. Teraz przyznała, że niewiele dotąd wychodziła z domu.

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Agnieszka Włodarczyk zaczyna od nowa

Agnieszka Włodarczyk chętnie opisuje na Instagramie swoje odczucia związane z macierzyństwem. Gwiazda jeszcze w czasie ciąży często pytała swoich fanów o opinie na niektóre tematy i rady. Teraz, gdy jej syn jest już na świecie, nie ukrywa, że bywają i trudne momenty.

Gwiazda wyznała na Instagramie, że dotąd nie wychodziła z dzieckiem - przynajmniej nie w miejsca publiczne. Dlaczego?

Zaczynamy powoli wychodzić do ludzi, chociaż póki co bardziej do lasu??‍♀️Żadnej restauracji jeszcze nie odwiedziliśmy, bo pewnie wpadłabym w panikę jakby zaczął głośno płakać- a on potrafi dać czadu?No i nie miałabym luzu z karmieniem w miejscu publicznym… Ja to jednak z tych, które wolałyby to robić bez spojrzeń przypadkowych osób?‍♀️

- napisała pod zdjęciem ze spaceru.

Fanki Agnieszki Włodarczyk szybko zaczęły opowiadać jej w komentarzach o swoich doświadczeniach z pierwszych wyjść z dzieckiem. Nie zabrakło też rad dla znanej mamy, które ułatwią jej małe i większe podróże.

Lubicie jej szczerość?