Agnieszka Radwańska URODZIŁA chłopca! Jak ma na imię synek Isi i Dawida Celta?

2020-07-27 10:06 nk
Agnieszka Radwańska
Autor: WBF

Na ten dzień fani czekali od wielu miesięcy. W końcu doczekali się! Agnieszka Radwańska urodziła! Na świecie pojawił się pierwszy synek najsłynniejszej polskiej tenisistki. Jakie otrzymał imię? Jakie szczegóły na temat porodu Isi już znamy? Sprawdźcie!

To wspaniały dzień dla fanów najpopularniejszej polskiej tenisistki! Agnieszka Radwańska została po raz pierwszy mamą! Sprawdźcie szczegóły na temat jej maleństwa!

Agnieszka Radwańska urodziła!

O swojej ciąży Agnieszka Radwańska poinformowała na Instagramie pod koniec stycznia 2020. Przyjaciele i fani sportsmenki nie kryli radości na wieść, że rodzina gwiazdy i jej męża, Dawida Celta, powiększy się.

Trzeba przyznać, że Isi nie trafił się najłatwiejszy czas na oczekiwanie na dziecko. Pandemia koronawirusa sprawiła, że ciężarna tenisistka musiała szczególnie na siebie uważać i bardzo przestrzegać zaleceń sanitarnych. Kwarantannę Isia spędziła z mężem w swoim domu w Krakowie.

Dopiero kilka tygodni przed porodem, podczas swojego baby shower, Agnieszka Radwańska zdradziła fanom płeć dziecka.

Dziś wiemy już, że synek Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta jest już na świecie. Isia już w jednym z pierwszych wywiadów po ogłoszeniu ciąży zdradziła, że termin porodu ma wyznaczony na wakacje. Ten w końcu nadszedł.

Agnieszka Radwańska: szczegóły porodu

Agnieszka Radwańska urodziła synka! Maleństwo przyszło właśnie na świat, a ojciec dziecka poinformował o tym fanów za pośrednictwem Twittera w poniedziałkowy poranek 27 lipca.

Imię dziecka tenisistki do samego końca było słodką tajemnicą świeżo upieczonych rodziców. Dziś wiemy już, że maleństwo ma na imię JAKUB. Ładnie?

Agnieszce i Dawidowi GRATULUJEMY oraz życzymy... przespanych nocy! ;)

NAJNOWSZE