Agnieszka Radwańska pokazuje zdjęcie z synem i dziękuje za życzenia. Rodzina w komplecie!

2020-07-28 8:02 mm
Agnieszka Radwańska i Dawid Celt
Autor: WBF

Dzień po narodzinach dziecka Agnieszka Radwańska opublikowała na Instagramie pierwsze zdjęcie ze swoim maleństwem. Na profilu tenisistki pojawiła się słodka fotka, która natychmiast rozczuliła fanów Isi. Gwiazda nie kryje szczęścia i dziękuje wszystkim przyjaciołom oraz fanom za niezliczone życzenia i gratulacje. Zobaczcie pierwszy post Isi po narodzinach dziecka!

W poniedziałek 27 lipca fani najsłynniejszej polskiej tenisistki wreszcie doczekali się radosnej nowiny o przyjściu na świat jej pierwszego dziecka. Tego dnia rano Dawid Celt opublikował post, w którym ogłosił, że wraz z "Isią" zostali rodzicami. Agnieszka Radwańska urodziła synka, a szczęśliwi rodzice zdecydowali się dać chłopcu na imię Jakub. 

Zaledwie dzień później Agnieszka Radwańska opublikowała na swoim Instagramie pierwsze zdjęcie z maluchem! Do fotki tenisistka dołączyła krótki tekst, w którym dziękuje fanom i znajomym za gratulacje.

AGNIESZKA RADWAŃSKA NA PIERWSZYM ZDJĘCIU Z SYNKIEM

Nie wiadomo kiedy i czy w ogóle Agnieszka Radwańska zdecyduje się po raz pierwszy pokazać swojego synka w całej okazałości. Póki co musi nam wystarczyć zdjęcie, jakie pojawiło się na Instagramie tenisistki dzień po narodzinach malucha. 

Podobnie, jak wcześniej Dawid Celt, Agnieszka Radwańska zamieściła w sieci fotkę, na której widzimy jedynie rączkę dziecka. Na zdjęciu widoczna jest także dłoń samej Agnieszki - zdaniem niektórych całość wygląda, jakby "Isia" przybijała piątkę małemu Kubusiowi. Trzeba przyznać, że fotka jest naprawdę słodka.

Kubus jest juz z nami❤👨‍👩‍👦🥰 dziękuje za wszystkie dotychczasowe wiadomosci i gratulacje🤗😘#mamabyc #szczesliwirodzice #miłość #rodzinawkomplecie
Jacob is already with us❤👨‍👩‍👦🥰 #mummy #happyparents #love #family

- napisała przy pierwszym publicznym zdjęciu z synkiem Agnieszka Radwańska.

Raz jeszcze serdecznie gratulujemy i życzymy całej rodzinie "Isi" wiele szczęścia!

Hotplota.pl: Kanye West atakuje Kim i Kris Jenner; Chrissy Teigen pokazała operację piersi
NAJNOWSZE