Agnieszka Kaczorowska pokazała świąteczne zdjęcie swojej rodziny! Jest urocze! <3

2019-12-22 17:00 DR
Agnieszka Kaczorowska
Autor: WBF

Agnieszka Kaczorowska skupia się obecnie na życiu rodzinnym. Od kilku miesięcy jest bowiem szczęśliwą mamą. I tak swoim szczęściem postanowiła pochwalić się na Instagramie. Na najnowszej fotce widać całą jej rodzinę w czapkach świętego Mikołaja. Ta fotka jest naprawdę urocza! <3 Zobaczcie ją na Hotplota.pl.

Największą popularność Agnieszce Kaczorowskiej dał udział w serialu „Klan”, gdzie grała postać Bożenki. Wtedy mało kto wiedział, że Aga oprócz aktorstwa ma też inną pasją. Jest nią taniec. Większe grono widzów dowiedziało się o tym dopiero, gdy Agnieszka Kaczorowska wystąpiła w programie Taniec z Gwiazdami, ale nie jako gwiazda, a profesjonalna tancerka. Niedawno Agnieszka została szczęśliwą mamą, co spowodowało, że musiała zrezygnować z części zobowiązań zawodowych.

Aga nie zniknęła jednak z mediów społecznościowych. I tak ostatnio pochwaliła się przeuroczym zdjęciem. Widać na nim całą rodzinkę w klimatycznych czapkach świętego Mikołaja.

Fani tym zdjęciem są zachwyceni. W komentarzach przeważają emotki z serduszkami w roli głównej! My też się dołączamy! <3

ZOBACZ TAKŻE:

Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE