Dom czy kariera? Agnieszka Kaczorowska zdradza, co by wybrała!

2021-04-08 10:01 kp
Agnieszka Kaczorowska
Autor: WBF

Agnieszka Kaczorowska zna polski showbiznes od podszewki. Gwiazda zaczynała swoją karierę jeszcze jako dziecko w serialu Klan i na oczach widzów dorastała i stawała się kobietą. Poza aktorstwem ma jeszcze jedną, większą pasję - taniec. Czy byłaby w stanie rzucić wszystko i poświęcić się rodzinie? Agnieszka zdradziła, co by wybrała!

Agnieszka Kaczorowska ma mnóstwo powodów do zadowolenia. Gwiazda miała to szczęście, że spełnia się w życiu w swoich dwóch pasjach - aktorskiej i tanecznej. Znalazła też prawdziwą miłość, którą dał jej mąż, a teraz również ojciec jej dziecka. Agnieszka jest właśnie w drugiej ciąży i z niecierpliwością czeka na powiększenie rodziny. Ostatnio zdradziła fanom, jakiej płci będzie jej drugie dziecko. Przed jej mężem poważne wyzwanie!

Zapewne jeszcze przed pierwszą ciążą Agnieszka Kaczorowska nie spodziewała się, że macierzyństwo da jej aż tyle satysfakcji, a jej córka Emilka stanie się jej prawdziwym oczkiem w głowie. Tancerka przyznała w najnowszym wywiadzie, że to właśnie życie osobiste stało się dla niej największym źródłem radości. Czy jednak byłaby w stanie zrezygnować dla niego z kariery?

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Agnieszka Kaczorowska - dom czy kariera?

Agnieszka Kaczorowska obyła ostatnio gościem Dzień Dobry TVN, gdzie opowiedziała o swoich wrażeniach z macierzyństwa i oczekiwaniach na narodziny drugiego dziecka. Gwiazda przyznała też, że gdyby miała wybierać między rodziną a pracą - postawiłaby na rodzinę.

Rola mamy i żony to najważniejsze role w moim życiu. Ja się w tym spełniam. Fajnie, że mogę łączyć to z pracą. To dla mnie ważne, że w jedną całość to zamykam. Gdybym miała wybierać, to pewnie, że wybrałabym dom. To mi daje szczęście

- powiedziała.

Na szczęście kobiety dziś nie muszą wybierać między rodziną a pracą i z powodzeniem łączą te dwa zajęcia. Nie brakuje jednak i trudniejszych chwil, jakie ma za sobą również Agnieszka Kaczorowska.

Bycie mamą to nie tylko nazwa, ale czas, który poświęcamy rodzinie, dziecku. Miałam taki moment, że dużo mnie nie było i miałam momenty, że wracałam ze łzami w oczach. Powiedziałam sobie, że stop, bo ten czas nie wróci

Obecnie Agnieszka Kaczorowska zwolniła więc w życiu zawodowym i cieszy się chwilami ze swoją córką, a za chwilę również z synem. Agnieszka wychowuje córkę z pomocą mamy, a jej pracą są obecnie przede wszystkim social media.

NAJNOWSZE