Agnieszka Kaczorowska w ciąży poleciała na Malediwy. "Przesyłamy Wam dużo słońca"

2021-02-21 19:15 es
Agnieszka Kaczorowska
Autor: WBF

Podobnie, jak wiele innych celebrytek, Agnieszka Kaczorowska nie mogła już wytrzymać zimy w Polsce. Gwiazda spakowała walizkę i ruszyła na Malediwy. Razem z tancerką na wakacje udał się jej mąż - Maciej Pela i córka, Emilka. Jak się bawią?

Pandemia koronawirusa daje się we znaki całemu światu już od ponad roku. Brak możliwości podróżowania, strach przed zagrożeniem i niedobory słońca sprawiają, że wielu z nas ma ochotę opuścić kraj i to jak najdalej. Niestety pozwolić sobie mogą na to tylko najzamożniejsi.

W tym sezonie szczególnym zainteresowaniem celebrytów cieszy się nieśmiertelny Dubaj, Zanzibar czy egzotyczne Tulum. Agnieszka Kaczorowska z mężem postanowili się wyłamać i ruszyli na Malediwy.

Ciężarna Agnieszka Kaczorowska na Malediwach

Zimę w Polsce w tym roku wyjątkowo trudno było znieść. Nieobecne od lat mrozy mocno dały się we znaki. Niestety nie można było (przynajmniej oficjalnie) korzystać z uroków zimy, bo hotele i stoki pozostawały zamknięte przez wiele tygodni.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Wiele gwiazd postanowiło uciekać na zagraniczne wakacje. Agnieszka Kaczorowska postawiła na Malediwy!

Całkiem ładnie i całkiem ciepło tu...☀️😂 Uciekliśmy daleko. I przesyłamy Wam dużo słońca!☀️☀️☀️ Kto chce, niech łapie, a kto nie chce, niech się wyloguje na najbliższe 10 dni... 😂

Napisała celebytka.

Na zdjęciu Agnieszka Kaczorowska pozuje na plaży w stroju kąpielowym. Rozważnie ukryła brzuszek pod chustą i czule objęła go do zdjęcia.

Zazdrościcie?

NAJNOWSZE