Agnieszka Chylińska nagrała film dla Jurka Owsiaka! A mamy pokazują dzieci, którym pomógł

2019-01-17 13:00
Agnieszka Chylińska w różowych butach promuje swoją najnowszą płytę
Autor: EastNews Agnieszka Chylińska w różowych butach promuje swoją najnowszą płytę

Agnieszka Chylińska dołączyła do chóru gwiazd, które apelują do Jurka Owsiaka o dalsze granie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. O tym, ile WOŚP robi dobrego, Agnieszka przekonała się na własnej skórze, gdy na świat przychodziły jej dzieci.

Polacy nie przyjęli do wiadomości rezygnacji Jurka Owsiaka z funkcji szefa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przez 27 lat, w trakcie których w polskich szpitalach znalazły się niezliczone ilości urządzeń medycznych ratujących życie dzieci i dorosłych, Jerzy Owsiak zdążył zdobyć zaufanie i wielką sympatię ogromnej rzeszy Polaków. Wystarczy wspomnieć, że wraz z tegorocznym finałem WOŚP zebrało już przez te wszystkie lata ponad miliard złotych.

Tragiczne wydarzenia z Gdańska i wszechobecny hejt, z którym ze strony niektórych przez lata musiał mierzyć się Jerzy Owsiak, w końcu go jednak złamały. Tuż po śmierci Pawła Adamowicza Jerzy Owsiak ogłosił, że rezygnuje z kierowania Fundacją. W sieci zawrzało - nikt nie przyjął jego dymisji. Do apelów o pozostanie z Orkiestrą włączyły się gwiazdy. Ostatnią z nich jest Agnieszka Chylińska, która zamieściła w sieci wzruszające video.

Agnieszka Chylińska apeluje do Jerzego Owsiaka

Chciałam Ci pokazać pokój moich dzieci. Chcę powiedzieć do Ciebie parę słów jako mama Ryszarda, Esi i Krystynki. Chciałabym powiedzieć Tobie, że dzięki Twojej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, kiedy moje dzieci się urodziły, to każde z nich zostało zaopiekowane, wyleczone i uratowane dzięki twojemu sprzętowi ze słynnym czerwonym sercem. Chciałam ci za to bardzo podziękować, ale też chciałabym móc powiedzieć kiedyś moim dzieciom, komu zawdzięczają swój piękny start, komu zawdzięczają to, że są zdrowe, mają się dobrze i mam nadzieję będą fajnymi, dorosłymi ludźmi.

- powiedziała Agnieszka Chylińska w video skierowanym do Jurka Owsiaka.

Apel Agnieszki Chylińskiej poruszył tysiące internautów. Pod jej video mamy zaczęły zamieszczać zdjęcia swoich maluchów - często zdjęcia ze szpitali, gdy jako wcześniaki leżały w inkubatorach i były leczone za pomocą sprzętu, który szpitalom podarował Jerzy Owsiak i WOŚP. Wszystkie apelują o to samo - aby Jerzy Owsiak dalej grał z Orkiestrą.

>> Raper Deder zatrzymany przez policję za mowę nienawiści! "Hejterzy, idziemy po was"

A to Nasze maleństwo ratowane sprzętem orkiestrowym ❤❤❤.
Igorek 860 gram - dziesięć lat temu. Dziś duży, zdrowy chłopczyk 😊❤❤❤.

Agnieszka Chylińska dobrze powiedziała. Tu nie chodzi o wielkie głosy z telewizji , tylko o głosy ludzi, którzy rozumieją cała idee WOŚP. Mój syn żyje dzięki WOŚP , dzięki pompie insulinowej , miał wykonywane badania na sprzęcie zakupionym przez WOŚP. Jurek Owsiak działaj i nie przestawaj 💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻

piękne słowa.. nasza Lenka również wywalczyła życie dzięki lekarza i sprzętowi kupionemu przez wośp <3 kto wie co by było, jak by go nie było.. straszne chwile nikomu tego nie życzę.. pozdrawiamy Lekarzy i pielęgniarki oddział Neonatologiczny z Ostrowa Wielkopolskiego. Dziękujemy :) <3 no i oczywiście Jurka Owsiaka Dziękujemy za sprzęt !!! ;) co nie zrobi jesteśmy z nim :)

W samo sedno, moja Zucha!!! Ma ona 14 lat ... WOŚP od lat jej praktycznie każdego roku ratuje życie.Jurku kiedyś się spotkaliśmy w CZD w W-ie a raczej mój mąż gdyż ja byłam przy łóżku Zuzi.I powiedziałeś cudowne słowa "co się nie da, wszystko się da !!! WOŚP zakupi dla Zuzi sprzęt". Dlatego od 14 lat wrzucam do puszki tyle ile moge i to wraca do Zuchy, ona nadal żyje ❤

Moja córeczka po urodzeniu potrzebowała sprzętu WOSP..Było to 18 lat temu..teraz za ok 2 tygodnie będzie sama mama..Dziękuję

- czytamy w komentarzach.

Nie ma wątpliwości, ze wszystkie te głosy są teraz Jurkowi Owsiakowi bardzo potrzebne. Założyciel WOŚP przechodzi teraz bardzo trudne chwil i ważne jest, by czuł wsparcie tych, dla których obiecał grać "do końca świata i jeden dzień dłużej"...

Zobaczcie video Agnieszki Chylińskiej dla Jurka Owsiaka!

>> Doda organizuje koncert Artyści Przeciw Nienawiści. "Byliśmy pierwszymi obiektami hejtu"

Jurek Owsiak
Autor: East News / Artur Zawadzki/REPORTER
Jerzy Owsiak przed finałem WOŚP 2019
Autor: TRICOLORS/East News

Zobacz też:

NAJNOWSZE