Zaręczyny na koncercie Adele! To najromantyczniejsze co dziś zobaczycie [WIDEO]

2021-11-15 20:25 es

Adele wróciła do show-biznesu, dając koncert, który transmitowano w niedzielę. Dziś media żyją nie tylko jej występem, ale też historią zakochanych - Quentina i Ashley. Para zaręczyła się na scenie! Po wszystkim Adele zaśpiewała im Make You Feel My Love! Czy może być coś bardziej romantycznego?!

Wszyscy mówią teraz o powrocie Adele. Gwiazda nagrała nową płytę - 30. Miała o czym śpiewać, bo w jej życiu wydarzyło się naprawdę wiele. Fani niecierpliwie czekają na premierę albumu. Ta poprzedzona jest wielką promocją.

Długi wywiad u Oprah Winfrey to nie wszystko. Adele zagrała koncert w ramach specjalnego programu CBS „Adele One Night Only”, który emitowano w niedzielę.

Z pewnością wszyscy widzowie byli zachwyceni. Jednak dwoje fanów zapamięta show na zawsze...

ESKA XD #035 - SQUID GAME, FAME MMA 12, MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY, WIEDŹMIN: SEZON 2

Zaręczyny na koncercie Adele

Czy można sobie wyobrazić coś bardziej romantycznego niż zaręczyny na koncercie ukochanej artystki?! Quentin zorganizował to dla swojej ukochanej. Ashley była jego dziewczyną od 7 lat. Wkrótce zostanie żoną!

W trakcie koncertu Adele poprosiła fanów, żeby byli naprawdę cicho. Zniknęła ze sceny, a na jej miejscu pojawił się mężczyzna prowadzący kobietę z zawiązanymi oczami. Gdy zdjęła opaskę, zobaczyła tłum ludzi i swojego ukochanego klęczącego u jej stóp.

Chcę ci podziękować za cierpliwość w stosunku do mnie. Każdego dnia rozsadzasz mój umysł. Nie ma nic, czego nie możesz zrobić. Kocham cię i będę cię kochać na zawsze.

Po tym wyznaniu Ashley nie miała wyjścia i musiała powiedzieć "tak"! Zachwytu nie kryła nawet sama Adele! Gwiazda zaśpiewała im swoją piosenkę z 2008 roku „Make You Feel My Love”.

Rozwiążesz ten quiz o Adele bez błędów?

Pytanie 1 z 6
W 2012 roku magazyn Time uznał Adele za jednego z najbardziej wpływowych ludzi na świecie.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE