Adele myśli o ślubie! Rich Paul drugim mężem piosenkarki?

2021-12-07 13:16

Adele nie czuje się najlepiej jako rozwódka i tęskni za poczuciem bezpieczeństwa, jakie dawało jej małżeństwo. Gwiazda dała do zrozumienia, że jest gotowa na ponowny ślub! Czy po tym wyznaniu Rich Paul poprosi Adele o rękę?

Adele i Simon Konecki oficjalnie rozwiedli się w 2021 roku po 10 latach związku i trzech latach małżeństwa. Gwiazda wraz z byłym mężem wychowuje dziewięcioletniego syna, z którym obecnie mieszka w Los Angeles. Od pewnego czasu artystka spotyka się z agentem sportowym o nazwisku Rich Paul.

Czy ukochany Adele będzie wkrótce jej... drugim mężem?

Adele tęskni za małżeństwem

Wiele wskazuje na to, że Adele ma w planie ponowny ślub! Gwiazda zdradziła niedawno, że małżeństwo, choć po niecałej dekadzie rozpadło się, dawało jej poczucie stabilności i bezpieczeństwa, których nie zapewnia luźny związek. Mało tego! Artystka zasugerowała, że jest otwarta na powtórne wyjście za mąż!

Rich Paul chyba nie potrzebuje wyraźniejszych znaków. Wiele osób odczytuje to jasno: wkrótce możemy usłyszeć, że ukochany Adele poprosił ją o rękę!

Adele (a właściwie Adele Laurie Blue Adkins, bo tak brzmi jej pełne nazwisko) urodziła się 5 maja 1988 roku w Londynie. Swoją karierę muzyczną rozpoczęła w 2006 roku, zaledwie kilka miesięcy po ukończeniu szkoły. Już dwa lata później ukazał się debiutancki album Adele zatytułowany “19” (tytuły płyt Adele wskazują na wiek piosenkarki w chwili ich wydania). Krążek okazał się wielkim hitem i promujące go single długo nie spadały ze szczytów list przebojów. 

Podobnym sukcesem były także kolejne płyty Adele: “21” z 2011 roku oraz “25” z 2015 roku. Obecnie gwiazda promuje swój czwarty krążek zatytułowany “30”. 

Adele ma syna, którego ojcem jest Simon Konecki, były mąż piosenkarki. Adele i Simon poznali się w 2011 roku, a rok później zostali rodzicami. Niestety w roku 2019 para ogłosiła separację. Oficjalnie rozstali się w marcu 2021 r.

Po rozpadzie związku z Simonem Koneckim artystka przeprowadziła się do USA. Obecnie mieszka na przedmieściach Los Angeles. 

Sonda
Który album lubisz najbardziej?
ESKA XD #037 - GENZIE, WIEDŹMIN, ELIF, STOCH