Adele i Simon Konecki, 20.04.2019

i

Autor: Paul Marriott / Splash News/EAST NEWS

Adele i Simon Konecki nie mieli intercyzy? Mąż dostanie połowę fortuny Adele?

2019-04-21 13:36

Brytyjskie media ujawniają coraz więcej szczegółów na temat rozwodu Adele. Simon Konecki dostanie połowę oszałamiającego majątku swojej sławnej żony? Wiele wskazuje na to, że małżonkowie nie mieli podpisanej intercyzy!

Jak Was informowaliśmy, Adele i Simon Konecki rozwodzą się. Para poinformowała o separacji w oświadczeniu dla brytyjskich mediów.

>> Adele i Simon Konecki ROZSTAJĄ SIĘ! Para ogłosiła separację! Kto zajmie się synkiem?

Po ogłoszeniu rozstania w prasie pojawiło się mnóstwo spekulacji na temat tego, jak wyglądał związek Adele i Koneckiego. I wiele wskazuje na to, że już od dawna nie wyglądał dobrze. Tak naprawdę najwyraźniej ten związek od dłuższego czasu już nie istniał!

>> Adele i Simon Konecki "od dawna żyli osobno"?! Rozstanie było przesądzone?

Rozwód Adele
Adele (20.04)

Autor: DIGGZY / SplashNews.com/East News

Adele po rozstaniu nagra płytę życia? Twitter huczy od plotek!

Brytyjskie tabloidy twierdzą, że Adele i Simon Konecki rozstali się kilka ładnych miesięcy temu. Zdają się wskazywać na to także dokumenty, do których dotarł The Sun. Wynika z nich, że piosenkarka i jej mąż co najmniej do stycznia dzielili wspólny majątek. Wspólny - bo para najwyraźniej nie miała podpisanej intercyzy! A to oznacza, że Konecki zatrzyma połowę majątku Adele. Majątku szacowanego na 150 milionów funtów! Przygotowania musiały trwać jednak znacznie dłużej.

W lutym ubiegłego roku Adele sprzedała brytyjski dom pary za 3 miliony funtów. W styczniu 2019 przepisała posiadłość w Los Angeles na nazwisko męża.

Wiele wskazuje na to, że ostateczne rozstanie nastąpiło w marcu, bo właśnie wtedy Adele była widziana na mocno zakrapianej imprezie z Jennifer Lawrence. Świadkowie twierdzą, że gwiazdy oblewały wspólnie rozwód Adele!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE