Adele czuje się "tak dobrze, jak nigdy wcześniej"! Ile naprawdę schudła?

2020-02-17 14:20 nk
Adele
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Kiedy Kinga Rusin pokazała na Instagramie zdjęcie z Adele, fani brytyjskiej piosenkarki nie mogli uwierzyć własnym oczom. W ostatni weekend gwiazda bawiła się na weselu przyjaciółki, a to była okazja, by zobaczyć Adele w całej okazałości. Wrażenie było piorunujące! Nic dziwnego, że artystka czuje się wspaniale, skoro zrzuciła aż TYLE!

Adele na długo zniknęła z show biznesu. Piosenkarka przechodziła trudny okres w swoim życiu. Gwiazda rozstała się z mężem, Simonem Koneckim, i samotnie wychowuje wspólnego syna, Angelo. Ten czas był jednak dla niej także czasem osobistej przemiany, której efekty dziś widać gołym okiem. Ile schudła?

Adele szczęśliwa, jak nigdy!

Adele bawiła się w miniony weekend na weselu przyjaciółki w jednym z londyńskich pubów. Gwiazda wyglądała olśniewająco!

Adele nie tylko wygląda, ale i czuje się fantastycznie.

Adele nigdy w życiu nie czuła się lepiej. Ona promienieje na zewnątrz, a to jest bezpośrednie odbicie tego, jak dobrze czuje się w środku. To kosztowało ją tak wiele ciężkiej pracy i determinacji, że ona totalnie zmieniła styl życia. Robi teraz wszystkie te rzeczy w stylu Los Angeles, z których kiedyś się śmiała, i uwielbia to. Pije zielony sok, dużo chodzi pieszo, chodzi na pilates. Ma osobistych trenerów. Nie przyzna, że lubi ćwiczyć, ale znajduje na to czas tak czy inaczej właściwie każdego dnia. Ona kiedyś szybko się męczyła, a teraz ma tyle energii. No a musi nadążać za swoim synem, on ma 7,5 roku i jest ciągle w ruchu, jak większość chłopców w jego wieku. Jest zachwycona, że poczyniła te zmiany dla siebie i dla niego.

- mówi informator z otoczenia Adele w rozmowie z amerykańskim serwisem HollywoodLife.com.

Wcale nie dziwimy się, że gwiazda czuje różnicę, nawet w opiece nad ruchliwym dzieckiem. Podobno ubyło jej aż 45 kilogramów!

NAJNOWSZE