Adam Małysz gotowy na ślub córki! Kiedy się odbędzie?

2020-11-30 8:12 kp
Adam Małysz
Autor: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Adam Małysz ma w życiu dwie wielkie pasje - skoki narciarskie i rodzinę! Fani skoczka doskonale pamiętają, jak przez lata jego kariery przy skoczni zawsze kibicowały mu jego żona i córka. Czas szybko mija i dziś Karolina Małysz, którą niektórzy wciąż kojarzą jako dziewczynkę ze zdjęć sprzed lat, szykuje się do swojego własnego ślubu. Co na to jej słynny ojciec?

Przed Adamem Małyszem bardzo ważne wydarzenie życiowe, tym razem jednak w żadnym stopniu niezwiązane z jego karierą sportową. 42-letni skoczek z Wisły musi przygotować się do... wydania córki za mąż!

Karolina Małysz zaręczyła się już nieco ponad rok temu i wygląda na to, że teraz plany związane ze ślubem pary nabierają rozpędu. W jednym z wywiadów kilka szczegółów zdradził sam Adam Małysz. Okazuje się, że Karolina Małysz i jej wybranek są razem już bardzo długo, a to oznacza, że jej rodzice mieli już sporo okazji, by przekonać się, kim jest jej wybranek.

ESKA XD EXTRA

Karolina Małysz wychodzi za mąż

Są parą od siedmiu lat, w ubiegłym roku zaręczyli się. Będzie ślub! To na pewno. Ale data nie została jeszcze ustalona. Fajny z niego chłopak, z żoną go bardzo lubimy

- powiedział Adam Małysz, jak zacytował serwis WP Gwiazdy.

Oczywiście czas pandemii koronawirusa zdecydowanie nie sprzyja organizowaniu wystawnych ślubów i bajecznych wesel, a jeśli Małyszowie postanowią pójść w ślady góralskiej tradycji, możemy spodziewać się nawet kilkudniowego weselicha.

NAJNOWSZE