Adam Levine na Super Bowl 2019 założy bransoletki od córek. Pomogą ocieplić wizerunek?

2019-02-02 11:04
Adam Levine
Autor: Rich Polk/AFP/East News Adam Levine

Występ Maroon 5 na Super Bowl 2019 wzbudza ogromne emocje już od momentu ogłoszenia artysty. Część gwiazd odmówiła wcześniej wyjścia na scenę w ramach poparcia dla Colina Kaepernicka. Adama Levine i jego grupę również namawiano do rezygnacji. Jak Amerykanie przyjmą ten koncert?

Zgoda Maroon 5 na występ podczas Super Bowl 2019 wzbudziła ogromne kontrowersja. Wielu fanów muzyka oczekiwało, że wzorem Rihanny i Pink grupa odmówi koncertu w ramach poparcia dla protestu #TakeAKnee. Spora część internautów zaatakowała też Maroon 5, twierdząc po prostu, że ich muzyka nie sprosta wymaganiom Half Time Show, a występ będzie porażką.

Przygotowywanie się do występu na Super Bowl 2019 w takiej atmosferze nie może być łatwe. Adam Levine już dawno temu nie ukrywał, że zanim grupa zgodziła się na występ, przeprowadzała wiele rozmów, a on sam spędził mnóstwo czasu na rozmyślaniach. Nie ma wątpliwości, że nawet dzień przed występem na Half Time lider Maroon 5 ma pewne obawy.

>> Super Bowl 2019: Maroon 5 i Adam Levine na kolanach? Halftime show z protestem w tle!

Super Bowl 2019: Maroon 5 na scenie

Adam Levine na scenie będzie miał więc ze sobą specjalne amulety, które mają przynieść mu szczęście. To bransoletki poświęcone jego córkom - 2-letniej Dusty Rose o 9-miesięcznej Gio. Dziewczynki będą oglądały tatę z domu.

Są zbyt małe. Małe dzieci zostaną w domu. Tam jest lekkie szaleństwo, więc zostawimy je w domu. Moja żona tu przybędzie, już niedługo, a to naprawdę miłe. Ale dziewczynki będą oglądały w telewizji. Będę miał na sobie tatusiowe bransoletki, więc będą widziały, że reprezentuję również je. Myślę, że wolą zobaczyć to w telewizji niż tu, w chaosie.

- powiedział lider grupy Maroon 5.

Dodajmy, że wielki finał ligi futbolu amerykańskiego Super Bowl 2019 odbędzie się 3 lutego. Halftime show, czyli koncert w przerwie Super Bowl to jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych pokazywanych w amerykańskiej telewizji - każdego roku krótkie ale głośne występy gwiazd śledzą przed swoimi ekranami dziesiątki milionów Amerykanów.

Myślicie, że Maroon 5 na Super Bowl 2019 sobie poradzą?

Adam Levine z Maroon 5
Autor: Ouzounova/Splash / SplashNews.com/East News
NAJNOWSZE