A$AP Rocky

i

Autor: All Access Photo / Splash News/EAST NEWS

A$AP Rocky NIE przyznaje się do winy! Prokuratura twierdzi, że zrobił to celowo

2019-07-31 16:11

Wczoraj ruszył proces A$AP Rocky'ego, który został aresztowany za uliczną bójkę. Prokuratura ma ponad 500 stron sądowych dokumentów... Myślicie, że raper się wywinie?

Wczoraj rozpoczął się proces rapera A$AP Rocky'ego, który na początku lipca został aresztowany za bójkę w Szwecji. Nie pomogły gwiazdy, które się za nim wstawiały, ani nawet Donald Trump, który również poręczył za gwiazdę. Prawo w Szwecji jest tak surowe, że żadna kaucja tu nie pomogła, A$AP Rocky musiał odsiedzieć swoje i cierpliwie czekać na proces. Media zza oceanu podają, że raper na wczorajszej rozprawie nie przyznał się do winy, podtrzymywał swoje stanowisko, twierdząc, że do bójki został sprowokowany i działał w obronie koniecznej.

Sonda
Jak oceniacie zachowanie A$AP Rocky'ego?

PROKURATURA NIE ZGADZA SIĘ Z RAPEREM

Podczas wtorkowej rozprawy, A$AP Rocky miał twardo trzymać się swojego stanowiska, jednak jego zdania nie podzielała prokuratura, która zasypywała go oskarżeniami. Według prokuratorów, którzy mieli ze sobą ponad 500 stron sądowych dokumentów, raper i jego koledzy „celowo i w porozumieniu” pobili 19-letniego Mustafę Jafari 30 czerwca w Sztokholmie. Prokuratorzy twierdzą, że artysta wspólnie ze znajomymi bił i kopał chłopaka, po czym gdy był już na ziemi, rzucili w niego butelką.

Prawnik rapera odpiera zarzuty, tłumacząc, że nie ma żadnych dowodów, że w 19-latka rzucono butelką, a przemoc była „w granicach prawa”.

Póki co sprawa jest w toku. Jutro i w piątek mają odbyć się kolejne rozprawy.

Myślicie, że A$AP Rocky okaże się niewinny?

Zobacz też: 

A$AP Rocky

i

Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER