A$AP ROcky

i

Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

A$AP Rocky: świadek rzekomej ofiary pobicia trafił do aresztu za kradzież z bronią!

2019-07-30 16:21

ASAP Rocky będzie sądzony za udział w walce ulicznej, za którą siedzi w areszcie od 2 lipca. Świadek, który ma zeznawać przeciwko niemu, też przebywa za kratkami, za które trafił ok. dwóch tygodni później, niż amerykański raper! Chłopak dopuścił się kradzieży i miał przy sobie broń!

A$AP Rocky od 3 lipca 2019 siedzi w sztokholmskim areszcie w związku z bijatyką, do której dał się sprowokować na jednej z ulic miasta. Amerykański raper usłyszał już zarzuty prokuratorskie. Grozi mu do dwóch lat więzienia, jednak oskarżyciel podobno nie będzie domagał się dla niego najwyższego wymiaru kary. Proces A$AP Rocky'ego stratuje we wtorek, 30 lipca 2019, i potrwa trzy dni.

Świadek oskarżyciela A$AP Rocky'ego również ma zarzuty prokuratorskie!

W tej sprawie przeciwko raperowi ma zeznawać kolega rzekomej ofiary Amerykanina. Chłopak, który towarzyszył Mustafie Jafari'emu, gdy ten był pity przez A$AP'a i jego ekipę, został wezwany na świadka. Okazuje się tymczasem, że Dawod Hosseini... również jest obecnie za kratkami!

Jak podaje amerykański serwis TMZ, Hosseini został aresztowany 19 lipca za kradzież dwóch bardzo drogich kurtek ze sklepu odzieżowego. Policja znalazła przy nim wówczas nóż.

Powołując się na swoich informatorów, TMZ podaje, że proces Josseiniego został specjalnie opóźniony, by chłopak mógł zeznawać jako świadek prokuratury podczas sprawy sądowej A$AP Rocky'ego.

"Ofiara" A$AP Rocky'ego też nie bez skazy!

Ciekawe jest to, że również chłopak, którego pobił A$AP Rocky, ma "swoje za uszami". W 2016 roku 16-letni wówczas Mustafa Jafari usłyszał wyrok na uderzenie człowieka w twarz w tym samym miejscu, w którym pobił się z amerykańskim raperem! Jafari miał zasądzone 30 godzin prac społecznych. Ma też na koncie dwa wyroki w mniejszych sprawach, związanych z narkotykami - jedną z listopada 2017, a drugą z maja 2018 roku. W obu przypadkach musiał zapłacić grzywnę.

Sonda
Jak oceniacie zachowanie A$AP Rocky'ego?

Zobacz też: