Al Pacino

i

Autor: Dimitrios Kambouris/Getty AFP/East News Al Pacino zostanie ojcem. Kim jest matka dziecka?

Gwiazdy

83-letni Al Pacino zostanie ojcem. Matka dziecka ma 29 lat

2023-05-31 14:06

Al Pacino uważany jest za prawdziwą legendę kina. Choć znany jest głównie ze swojego filmowego dorobku, nie jest tajemniczą, że ma bardzo bujne życie prywatne. O jego związkach rozpisywały się media na całym świecie. Niespodziewanie w 2023 roku znów wylądował na stronach plotkarskich. 83-letni gwiazdor znów zostanie ojcem!

Al Pacino zszokował wszystkich swoich fanów ostatnią informacją. Wszyscy jego wielbiciele z pewnością wiedzą, że jego życie zawsze było barwne i często decydował się na zmiany. Przez długie lata kariery oficjalnie był związany z minimum ośmioma kobietami, z którymi pokazywał się publicznie. Najgłośniejsze związki to te z Lucilą Sola, Beverly D’Angelo, Kathleen Quinlan czy Meital Dohan. Al Pacino ma też troje dzieci. Ze związku z Jan Tarrant ma córkę Julie Marie. Ma też dzieci z Beverly D’Angelo. Urodziły im się bliźniaki: córka Olivia i syn Anton James. Teraz Al Pacino ma już 83 lata i nagle okazało się, że po raz czwarty będzie ojcem!

Córka Polańskiego zawitała do Polski. Gra w filmie z Piotrem Adamczykiem

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Al Pacino ojcem po raz czwarty

Aktualnie Al Pacino jest w związku z o wiele młodszą kobietą. Jego aktualna partnerka życiowa to 29-letnia Noor Alfallah. Informacje przekazał serwis tabloidowy TMS, który podaje, że młoda ukochana aktora jest już w ostatnich tygodniach ciąży. Ich dziecko pojawi się na świecie już wkrótce.

Noor Alfallah - kim jest?

Noor Alfallah z wykształcenia jest producentką telewizyjną. Uczyła się na bardzo dobrych uczelniach filmowych w Stanach Zjednoczonych. Jej mama jest Amerykanką. Ojciec pochodzi z Kuwejtu. W mediach pojawiła się dopiero, kiedy pojawiała się u boku znanych i sporo starszych od siebie mężczyzn. Przed Al Pacino spotykała się z Mickiem Jaggerem, reżyserem i Clintem Eastwoodem.