82-letnia Jane Fonda wyznaje: Nie będzie już żadnej operacji plastycznej!

2020-02-15 21:00 DR
Jane Fonda
Autor: EastNews Jane Fonda

Jane Fonda jest jedną z najpopularniejszych aktorek na świecie. Fani cenią ją za klasę i niezły jak na swój wiek wygląd. Aktorka przeszła w swoim życiu niejedną operację plastyczną, ale ostatnio postanowiła powiedzieć BASTA. Dlaczego? Przeczytajcie na Hotplota.pl.

Jane Fonda jest jedną z najpopularniejszych aktorek na świecie. Na swoim koncie ma ona wiele ról, a także nagród, w tym chociażby Oscara w kategorii „najlepsza aktorka”. Młodsze pokolenie może kojarzyć ją z serialu, który można oglądać na platformie Netflix, „Grace i Frankie”. W nim Jane Fonda gra jedną z głównych ról. Serial niebawem doczeka się siódmego sezonu.

Aktorka ma już ponad 80-lat i przeszła już kilka operacji plastycznych. Nic w tym dziwnego. Presja, by aktorki wyglądały młodo niezależnie od wieku jest spora. Jane postanowiła jednak dość.

Nie będę udawać, że nie jestem próżna, ale nie będzie już żadnej operacji plastycznej - nie zamierzam już się kroić. Muszę pracować każdego dnia, aby zaakceptować siebie. Nie przychodzi mi to łatwo

powiedziała w rozmowie z dziennikarzami Elle Canada Jane Fonda.

Wierzycie aktorce?

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE