50 Cent mistrzem trollingu! Wykupił bilety na koncert Ja Rule, żeby...

2018-10-28 15:00
50 Cent w Warszawie
Autor: fot. Bulls

50 Cent i Ja Rule mają beef od ponad 20 lat. To, co zrobił Fifty przenosi konflikt na zupełnie nowy poziom!

50 Cent i Ja Rule są w konflikcie od ponad 20 lat. Beef trwa tak długo, że można by pomyśleć, że panom zaczyna brakować pomysłów na zaczepki. I nagle wchodzi 50 Cent! To, co zrobił, przenosi jego beef z Ja Rule na nowy poziom!

50 Cent kupił 200 biletów na koncert Ja Rule

Swoim ostatnim zagraniem 50 Cent udowodnił, że woli trollować, niż przelewać krew. I musimy przyznać, że doceniamy jego poczucie humoru. 50 Cent kupił bilety na koncert Ja Rule! Jak miałoby mu to zaszkodzić?

>> 50 Cent zarobił MILIONY na bitcoinach, ale... ZAPOMNIAŁ, że je ma!

Kupiłem 200 biletów w pierwszych rzędach, żeby były puste w trakcie koncertu

Wyjaśnił 50 Cent.

50 Cent kupił bilety na przecenie

Trzeba przyznać, że Ja Rule w zasadzie ułatwił mu ten psikus. Ponieważ zainteresowanie koncertem było marne, to raper ogłosił promocję na bilety. Koszt jednej wejściówki wynosił zaledwie 15 dolarów. Nie trzeba być mistrzem matematyki, żeby wiedzieć, że ten mistrzowski żart kosztował 50 Centa zaledwie 3000 dolarów.

>> Floyd Mayweather: 50 Cent to kapuś i bankrut znienawidzony przez własnego syna!

Z drugiej strony, 50 Cent podaje się za bankruta, więc może zagrywka z wykupieniem biletów kosztowała rapera więcej, niż przypuszczamy...

Widok pustych pierwszych rzędów, gdzie jedyną osobą był sam 50 Cent musiał być dla Ja Rule mocnym ciosem. To pewnie sprawia, że Fifty nie żałuje ani złotówki!

Wyświetl ten post na Instagramie.
LOL😆Damn Boy you put on a hell of a show. 🤨get the strap #bellator #lecheminduroi Post udostępniony przez 50 Cent (@50cent)
NAJNOWSZE