45-letnia Natasza Urbańska dała czadu w Sopocie. Artystka wyglądała jak milion dolarów!

Natasza Urbańska
Autor: AKPA

Drugi dzień festiwalu Sopot Festival za nami. Na scenie zaprezentowała się obchodząca 45. urodziny Natasza Urbańska. Artystka walczyła o Bursztynowego Słowika z utworem Let Me Lie i choć nie wygrała, i tak może mówić o wielkim sukcesie. Gwiazda wyglądała i brzmiała fenomenalnie. Internauci nie kryli swojego zachwytu.

Natasza Urbańska w Sopocie pokazała na co, ją stać. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że wokalistka i aktorka jest jedną z najbardziej utalentowanych polskich artystek. Gwiazda przez długi czas uchodziła jednak za dość mocno niedocenianą postać w polskim show-biznesie. Los uśmiechnął się do niej, gdy wygrała telewizyjne show Masked Singer. Natasza postanowiła pójść za ciosem i niedługo później zaprezentowała utwór Let Me Lie, za którego produkcję odpowiadają topowi producenci w Polsce. Piosenka została zakwalifikowana do konkursu o nagrodę Bursztynowego Słowika podczas TOP OF THE TOP Sopot Festival. Artystka pojawiła się na scenie w błyszczącej kreacji i zachwyciła. Mimo że nagroda powędrowała w ręce Michała Szpaka, wokalistka i tak może mówić o wielkim sukcesie.

Natasza Urbańska w bieliźnie erotycznej przemawia do fanów. "Brak słów…"

Mandaryna o WPADCE w Sopocie

Natasza Urbańska Sopot 2022

To był jej wieczór! Obchodząca 45. urodziny Natasza Urbańska zachwyciła sopocką publiczność i widzów przed telewizorami wykonaniem kawałka Let Me Lie. 

Kochani, tyle emocji po wczorajszym dniu, że jeszcze potrzebuje chwili żeby coś sensownego napisać. Tyle miłości wczoraj od Was dla mnie…. Dziękuję - napisała po występie.

Internauci zasypali artystkę licznymi komplementami.

Dla mnie najlepszy występ wieczoru! Genialny utwór. Wyglądała Pani obłędnie

Świetny występ! Jak zawsze

Uważam że Pani występ był wczoraj najlepszy, super bardzo się podobało

Rewelacyjny występ! Dla mnie najlepszy! - można przeczytać na Facebooku. 

Trudno się nie zgodzić z tymi komentarzami. Natasza rzeczywiście prezentowała się fenomenalnie! 

Sonda
Podoba ci się Natasza Urbańska?
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE