40. urodziny Kourtney Kardashian

i

Autor: instagram.com

40. urodziny Kourtney Kardashian: tort w kształcie nagiej celebrytki, Paris Hilton i inne atrakcje

2019-04-19 15:26

40. urodziny Kourtney Kardashian mają szansę zapisać się w klanie celebrytek jako jedna z najhuczniejszych imprez roku. Kourt świętowała z tortem, który imitował jej nagie ciało, a do zabawy przygrywał jej wynajęty saksofonista. Nie zabrakło oczywiście gwiazd - z Kourtney Kardashian bawili się Robin Thicke, Sia, a nawet French Montana i Paris Hilton!

Najstarsza z sióstr Kardashian przekroczyła właśnie magiczną granicę 40 lat. Jak jednak mówi stare przysłowie: "'prawdziwe życie zaczyna się po czterdziestce" i nie mamy wątpliwości, że w przypadku Kourtney Kardashian w 100% się ono sprawdzi.

Celebrytka świętowała swoje urodziny podczas wystawnej imprezy, na której błyszczała ubrana w czarny, siateczkowy kombinezon. Na przyjęciu nie zabrakło oczywiście żadnej z sióstr Kardashian-Jenner, Kris Jenner i Scotta Disicka (który podobno zabrał ze sobą Sofię Richie). Pojawili się też bardziej nieoczywiści goście.

HOT TEMAT
Khloe Kardashian

Autor: instagram.com

Khloe Kardashian atakuje Tristana Thompsona! "Wyobraź sobie swoją córkę"... pójdzie mu w pięty?

40. urodziny Kourtney Kardashian z pompą

Choć sama Kourtney Kardashian nie podzieliła się na Insta Story relacją ze swoich urodzin, zrobiły to za nią jej siostry. Dzięki temu wiemy, że urodzinowy tort Kourtney to marcepanowa figura nagiej celebrytki siedzącej na brzegu wanny, że Isn't She Lovely przygrywał jej wynajęty saksofonista, a Happy Birthday odśpiewali na specjalnej scenie Robin Thicke i Sia.

Spośród ciekawych gości warto wymienić... Paris Hilton, z którą Kim Kardashian usilnie próbuje udowodnić przyjaźń. Celebrytki przytulały się cały wieczór i stroiły miny do wspólnych selfie. Czyżby niechęć z przeszłości już zupełnie minęła? Na imprezie pojawił się też French Montana - były Khloe Kardashian, z którym zdradzona celebrytka próbuje podobno na nowo nawiązać kontakt.

>> Khloe Kardashian znów pakuje się w dramat? Szuka kontaktu ze swoim byłym

Czego życzycie Kourtney Kardashian z okazji urodzin?

urodzinowy tort Kourtney Kardashian

i

Autor: instagram.com
40. urodziny Kourtney Kardashian

i

Autor: instagram.com
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE