4-letni syn Kourtney Kardashian, Reign Disick, pokazuje ŚRODKOWY PALEC w Armenii! [WIDEO]

2019-10-10 19:03 nk
Kourtney Kardashian i Reign Disick
Autor: SplashNews.com/East News

Podczas rodzinnej wyprawy do Armenii, gdzie siostry Kardashian poleciały ochrzcić dzieci Kim, najmłodszy syn Kourtney "popisał się" kulturą na dyskusyjnym poziomie. 4-letni Reign Disick z szerokim uśmiechem pokazał ormiańskim fotoreporterom środkowy palec! Ciekawe, czy jego mama jest dumna z TEGO NAGRANIA!

Kim i Kourtney Kardashian poleciały do Armenii, by ochrzcić dzieci Kim: Sainta, Chicago i Psalma. Poza uroczystością w kościele siostry skorzystały z okazji, by pozwiedzać kraj, w którym spędziły kilka dni. Niestety, w tym czasie najmłodszy syn Kourt zdążył narobić rodzinie niezłej "siary" w ojczyźnie przodków Roberta Kardashiana.

Reign pokazuje palec... TEN palec!

Wizyta sióstr Kardashian i ich dzieci w Armenii do mieszkańców kraju niemałe wydarzenie. Nic więc dziwnego, że przed hotelem, w którym zatrzymała się celebrycka rodzina codziennie koczowało mnóstwo fotoreporterów i fanów. Najmłodszy syn Kourt był tym najwyraźniej zmęczony...

Do sieci trafiło nagranie wideo, w którym widzimy, jak dzieci Kardashianek wychodzą z hotelu w towarzystwie Kim i sztabu niań oraz ochroniarzy. 4-letni Reign jest niesiony na rękach i przez cały czas z uśmiechem na ustach pokazuje prosto do kamery środkowy palec.

Dość wcześnie nauczył się takich zachowań wobec obcych ludzi, nie sądzicie? Ciekawe, co na to Kourtney...

NAJNOWSZE