Sofia Richie to "dziecko, które bawi się z dziećmi Kourtney!' Kto ją tak obraził?

2019-10-08 13:47 kp
Sofia Richie
Autor: REX/Rex Fashion/East News

Najnowsze odcinki Keeping Up With The Kardashians, w których widzimy Kourtney Kardashian, Scotta Disicka i Sofię Richie podczas wspólnych wakacji w Finlandii, wywołują w wielu widzach konsternację. Sytuacja, w której nowa dziewczyna Scotta siedzi w jakuzzi z jego starą dziewczyną, jest dla wszystkich wielce niewygoda!

Sofia Richie jest bardzo zdeterminowana, by zbudować ze starszym o 15 lat Scottem Disickiem trwały związek. Ostatni rok był dla niej wyjątkowo trudny, bo Sofia musiała walczyć nie tylko z kpiącymi z jej relacji mediami, ale przede wszystkim z siostrami Kardashian, które nie patrzyły na nią przychylnym okiem. Prym wiodła tu oczywiście Kourtney Kardashian, która na każdym kroku udowadniała młodej konkurentce, że mimo rozstania serce Scotta wciąż będzie należało do niej.

Rzeczywiście - celebryta nie miał najmniejszej ochoty ograniczać swojego kontaktu z byłą, doprowadzając do kuriozalnej sytuacji, w której cała trójka wraz z dziećmi Disicka i Kardashianki poleciała na wakacje do Finlandii. Ich przygody możemy oglądać w najnowszych odcinkach Keeping Up With The Kardashians.

Sofia Richie wyśmiana przez dziennikarkę

W zwiastunie najnowszego odcinka widzimy, jak Scott Disick, Sofia Richie i Kourtney Kardashian siedzą razem w jakuzzi, a Kourt - wcielając się w rolę "troskliwej" koleżanki - daje młodszej Sofii makijażowe rady. Sytuacja była na tyle niezręczna, że celebryta nie wytrzymał i... uciekł z wanny.

Dziwność tego, co działo się w Finlandii widzą też oczywiście widzowie, wśród których znajdują się również znani i wpływowi. Swoją opinię na temat pokręconego związku Scotta Disicka i Sofii Richie dobitnie wyraziła przy tej okazji amerykańska dziennikarka, Wendy Williams.

Ona może zrobić wszystko, na co tylko ma ochotę, a zdecydowała się związać z facetem zaangażowanym w trójkę dzieci. To zbyt wiele... Sama jest dzieciakiem i musi bawić się z dziećmi przy Kourtney.

- podsumowała dobitnie prezenterka.

Spodziewaliście się, że losy Sofii, Scotta i Kourtney trafią na salony? ;) Zobaczcie video!

NAJNOWSZE