19 najbardziej wytatuowanych polskich gwiazd! Kto ma najwięcej dziar? Zobacz zdjęcia!

2019-09-08 9:00 nk
Najbardziej wytatuowane polskie gwiazdy
Autor: Instagram.com

Które polskie gwiazdy mają na swoim ciele najwięcej tatuaży? I które mają je najładniejsze? Oceńcie sami, oglądając naszą galerię aż 19 najbardziej wytatuowanych polskich celebrytów. Martyna Wojciechowska, Gabi Drzewiecka, Dawid Kwiatkowski... Wiedzieliście, że ONI mają na sobie aż tyle dziar?

W niektórych środowiskach (zwłaszcza wśród osób starszych) tatuaże to wciąż temat kontrowersyjny. Na szczęście podejście do ozdabiania swojego ciała w ten sposób mocno się zmienia - i na świecie, i w Polsce. Dziś osoba posiadająca na ciele dużo dziar nie kojarzy się od razu z więzieniem. Tę zmianę w postrzeganiu tatuaży zapewne zawdzięczamy także gwiazdom, które chętnie się tatuują.

Polskie gwiazdy lubią dziary!

Sporo polskich gwiazd wychodzi z założenia, że "kto się nie dziara, ten fujara" ;). Którzy polscy celebryci mają na ciele najwięcej "bazgrołów"?

Niewątpliwie najbardziej wytatuowanymi polskimi gwiazdami są Popek i Marcin Różalski. Jednak mamy w kraju także innych miłośników tej sztuki. Sporo malunków możemy zobaczyć na ciele Eweliny Lisowskiej, Gabi Drzewieckiej i oczywiście Agnieszki Chylińskiej. Kto jeszcze lubi się dziarać?

Zobaczcie galerię 19 najbardziej wytatuowanych polskich gwiazd! Są zaskoczenia?

Zobacz też:

NAJNOWSZE