11 najbardziej kobiecych kreacji Emmy Watson. Prawdziwa ikona stylu?

2020-04-12 11:00

Emma Watson już od lat zachwyca fanki swoim kobiecym stylem. Aktorka i aktywistka dorastała na oczach widzów - swoją pierwszą rolę w Harrym Potterze zagrała w wieku dwunastu lat! Od tamtego momentu minęło już wiele czasu i dziś Emma Watson należy do najbardziej stylowych gwiazd showbiznesu. Zobaczcie galerię z jej najlepszymi kreacjami!

Po tym, jak Emma Watson zdobyła sławę jago gwiazda Harry'ego Pottera, młoda aktorka szybko zdała sobie sprawę, że popularność można wykorzystywać w znacznie bardziej wartościowym celu, niż zdobywanie pieniędzy. Szybko zaangażowała się więc w najróżniejsze działania charytatywne i od lat współpracuje z najważniejszymi organizacjami świata. Emma zabiera głos w tak ważnych sprawach jak ekologia, równouprawnienie czy zdrowie psychiczne.

Jednocześnie Emma Watson nie zrezygnowała z kariery filmowej. Tylko ostatnio mogliśmy zobaczyć ją w Pięknej i Bestii oraz Małych Kobietkach. Gwiazda wybiera role wrażliwych, mądrych i stylowych kobiet - takich, jaką sama jest w prawdziwym życiu.

Styl Emmy Watson

Choć na co dzień Emma Watson ceni przede wszystkim wygodę, na wielkie wyjścia lubi wyglądać wyjątkowo. Aktorki nie zobaczymy jednak nigdy w kiczowatych czy wyzywających kreacjach - Emma zawsze stawia na klasykę i ponadczasowość. Wystarczy przyjrzeć się jej kreacjom z ostatnich lat - jeśli Emma wybiera sukienkę, najczęściej będzie to suknia do ziemi; jeśli dekolt to elegancki; jeśli wzory to subtelne.

Na nas wrażenie robi jednak zwłaszcza jej czarny kombinezon, w którym pokazała się na premierze Pięknej i Bestii... zobaczcie galerię wszystkich jej najlepszych kreacji!