olimpia wygrana

Autor: Olimpia Grudziądz Jedną z bramek dla Olimpii Grudziądz zdobył Patryk Winsztal

Udany początek sezonu piłkarzy Olimpii Grudziądz. Wysoka wygrana w Gniewinie

2022-08-05 20:59

Efektownie nowy sezon rozpoczęli piłkarze Olimpii Grudziądz. "Biało-zieloni" na inaugurację rozgrywek w grupie II na trzecioligowych boiskach pokonali na wyjeździe w Gniewinie z miejscowym Stolemem 4:0!

Grudziądzanie strzelanie w Gniewinie rozpoczęli w 27' minucie. Do siatki gospodarzy trafił niezwykle skuteczny w okresie przygotowawczym - obrońca Hubert Mich. Jeszcze przed przerwą, w 42' minucie wynik na 2:0 dla Olimpii podwyższył Patryk Winsztal.

Do przerwy "Biało-zieloni" prowadzili ze Stolemem 2:0. Na kolejne trafienia trzeba było czekać do drugiej połowy. W 47' minucie rezultat na 3:0 zamienił kapitan Olimpii, Marcin Warcholak.

W 83' minucie wynik na 4:0 ustalił rezerwowy napastnik, Szymon Stanisławski.

W drugim spotkaniu inauguracyjnym sezon w grupie II trzeciej ligi Świt Skolwin rozbił na własnym boisku Polonię Środa Wlk. aż 6:0.

Olimpia Grudziądz: A. Olszewski, Sikorski (85' Vu Thanh), Mich, Rogala, S. Olszewski, Kurowski (75' Karmański), Owczarek, Warcholak, Rzepka (46' Jarzec), Winsztal (75' Gojko), Amarildo (64' Stanisławski).

Kolejny mecz grudziądzanie rozegrają 12 sierpnia na własnym stadionie. O godzinie 18 Olimpia podejmie wspomniany wcześniej Świt Skolwin.