Udana inauguracja rozgrywek w wykonaniu siatkarzy Stali Grudziądz. Wygrana bez straty seta!

2022-02-24 0:37
stal siatkówka
Autor: Nadesłane / KS Stal Grudziądz Siatkarze Stali Grudziądz po przerwie wrócili do rozgrywek ligowych seniorów

Udanie rozgrywki męskiej III ligi siatkówki zainaugurowali zawodnicy Stali Grudziądz. Podopieczni trenera Jerzego Komorowskiego pokonali 3:0 SKS Kolibry Olender Sport Wielka Nieszawka.

Grudziądzanie w premierowym starcie po powrocie do trzecioligowych rozgrywek nie stracili nawet seta. W kolejnych partiach Stal wygrywała do -20, -12 i -22.

Zespół w dużej mierze złożony jest z grudziądzkiej młodzieży, uzupełniony o kilku bardziej doświadczonych siatkarzy - czytamy na profilu facebookowym KS Stal Grudziądz.

Po przerwie na trybuny Mniszek Areny powrócił także doping. Swoich starszych kolegów głośnymi przyśpiewkami wspierały młode zawodniczki, trenujące na co dzień w klubie z Al. Sportowców.

W lidze prócz grudziądzkiej Stali i zespołu z Nieszawki występuje jeszcze BKS Chemik Bydgoszcz.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

ESKA XD #042 - BATMAN, EUROWIZJA, MIŁOŚĆ, SAMOCHODY
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE