Piłkarze Olimpii

Autor: Olimpia Grudziądz Piłkarze Olimpii w trakcie zimowych przygotowań mają zaplanowanych siedem sparingów

Olimpia Grudziądz lepsza w sparingu od toruńskiej Elany

2021-01-23 21:11

Piłkarze Olimpii po dwóch, sparingowych porażkach w końcu odnieśli zwycięstwo. W trzecim meczu kontrolnym zimowych przygotowań pokonali w Toruniu miejscową Elanę aż 4:1.

Olimpia skuteczna pod toruńską bramką była przede wszystkim w pierwszej połowie spotkania. Trzy gole "Biało-zieloni" zdobyli w przekroju siedmiu minut. Miłosza Szczyrbę (bramkarz Elany) pokonał Grzegorz Gulczyński oraz dwukrotnie Mikołaj Gabor. Gospodarze odpowiedzieli jedynie trafieniem Matúša Marcina.

Po zmianie stron Olimpia zdołała zadać jeszcze jeden cios. W 57'minucie do toruńskiej siatki trafił Patryk Leszczyński. Dla młodego napastnika grudziądzkiej drużyny to drugie trafienie sparingowe na przełomie kilku dni. Wcześniej zaliczył honorowe trafienie przy okazji porażki 1:9 z Lechią Gdańska na stadionie w Sopocie.

Następnym sparingpartnerem Olimpii będzie zespół Huragan Morąg. Spotkanie zaplanowano na 30 stycznia w Grudziądzu.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Express Biedrzyckiej - Joanna Mucha: Nigdy nie wrócę do PO