mks grudziadz porazka

Autor: Aleksander Pych Grudziądzanie przegrali drugi mecz w tym sezonie Ligi Centralnej

Druga porażka MKS-u. Trudny początek sezonu grudziądzan

2021-09-25 19:25

Drugą porażkę z rzędu w Lidze Centralnej ponieśli szczypiorniści MKS-u Grudziądz. Podopieczni trenera Sylwestra Ziółkowskiego przegrali we własnej hali z Orlenem Przemyśl 26:32.

Nie najlepszy początek nowego sezonu notują zawodnicy grudziądzkiego MKS-u. Zespół prowadzony przez trenera Sylwestra Ziółkowskiego przed tygodniem przegrał z AZS Biała Podlaska. Teraz przed własną publicznością nie sprostali Orlenowi Przemyśl.

Do przerwy spotkanie było niezwykle wyrównane. Goście mieli co prawdę przewagę, ale wynik cały czas oscylował w granicach remisu. Na przerwę obie drużyny schodziły przy dwubramkowym prowadzeniu drużyny z Przemyśla.

W drugiej połowie goście nieco podkręcili tempa i zaczęli powiększać swoją przewagę. Ostatecznie Orlen Przemyśl pokonał MKS 32:26. Przyjezdni odnieśli tym samym pierwsze zwycięstwo. MKS z dwiema porażkami będzie plasował się w dole tabeli.

Najskuteczniejszym zawodnikiem w talii trenera Sylwestra Ziółkowskiego był Artur Sadowski, który zdobył 6 bramek.

Grudziądzanie kolejny swój mecz rozegrają 2 października. Na wyjeździe zmierzą się z Miedzią Legnica.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl