W Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim wybierają kartę świąteczną

2021-12-08 13:51
Gorzów: luw
Autor: SG LUW "utonął" w kartkach świątecznych.

To już tradycja, że wojewoda lubuski ogłasza konkurs na oficjalna kartę świąteczną. Udział w nim biorą najmłodsi mieszkańcy regionu. W tym roku liczba nadesłanych prac przeszła oczekiwania organizatorów.

Urząd Wojewódzki w Gorzowie zasypany... kartkami świątecznymi. Nadesłali je najmłodsi Lubuszanie na konkurs organizowany przez wojewodę. Spośród nadesłanych prac jury wybierze jedną, która później będzie oficjalną kartką świąteczną wojewody. W tym roku jest z czego wybierać. Napłynęła ogromna ilość prac, które ciągle są liczone. Zasłane są nimi stoły i podłoga w sali konferencyjnej, a także część trzeciego piętra.

Jestem niezmiernie zaskoczony, oczywiście miło, bo odzew na tę olejna edycję świątecznej kartki jest ogromny. Jeżeli będzie taka możliwość i nie będzie przeszkód związanych z pandemią zaproszę laureatów, którym będę chciał osobiście podziękować za udział w konkursie - mówi Władysław Dajczak, wojewoda lubuski.

Gorzw: luw
Autor: SG

W zabawie udział wzięły przedszkolaki i uczniowie​ klas 1-3 szkół podstawowych.Najpiękniejszą kartkę świąteczną poznamy w przyszłym tygodniu.

QUIZ. Najpopularniejsze hasła z krzyżówek. Dasz radę?

Pytanie 1 z 10
Karta z czerwonym rombem?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE