W Gorzowskiej bibliotece wprowadzają nowy system cyfrowy. Dlatego przez tydzień nici z wypożyczania książek

2022-06-27 13:57
Grozów: biblioteka
Autor: SG

Prace reinstalacyjne zaczęły się dzisiaj. Mają potrwać do końca tygodnia. Dla czytelników oznacza to, że w tym tygodniu książek nie wypożyczą, ani nie zwrócą.

Od poniedziałku (27.06) w gorzowskiej bibliotece książek nie wypożyczycie. ​I tak będzie przez cały tydzień. W tym czasie nastąpi reinstalacja systemu bibliotecznego i to duża. Pojawią się nowe funkcje, które usprawnią korzystanie z księgozbioru. Na wprowadzenie zmian i sprawdzenie czy wszystko dobrze działa potrzeba tygodnia.

Niestety musimy prosić czytelników, żeby nie korzystali z księgozbioru, jeśli chodzi o wypożyczenia. Na miejscu mogą korzystać, mogą przychodzić, ale wstrzymujemy wypożyczanie i oddawanie książek, a także naliczanie kar przez ten tydzień - mówi Sławomir Szenwald, dyrektor biblioteki w Gorzowie.

Gorzów: biblioteka
Autor: SG WiMBP w Gorzowie.

Wypożyczać można cały czas e-ksiażki w systemie Legimi. Trwają także zapisy na wakacyjne zajęcia dla dzieci. Szczegóły znajdziecie na stronie Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gorzowie.

QUIZ. Gorszy smak gdy sosu brak

Pytanie 1 z 23
Tzatziki to:
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE