Ukradł samochód, był poszukiwany. 37-latek miał także zakaz kierowania [ZDJĘCIA]

2021-02-23 18:54
gorzów policja reno 1
Autor: materiały Lubuska Policja Bus wart był 40 tysięcy złotych.

Mieszkaniec województwa mazowieckiego wpadł w Rzepinie. Auto, którym się poruszał było skradzione w Niemczech. Mężczyzna ma na swoim koncie sporo "przewinień", z których będzie tłumaczył się w sądzie.

Rzepińscy policjanci w sobotni wieczór (20.02) na ul. Poznańskiej zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Renault Master. Jak się okazało pojazd kilka godzin wcześniej został skradziony na terenie Niemiec. Dalsze ustalenia wykazały, że kierowca jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Warszawie, celem odbycia kary pozbawienia wolności. 

gorzów polcija reno 2
Autor: materiały Lubuska Policja 37-latek trafił do aresztu.

37-latek kierował autem mimo posiadania dożywotniego zakazu sądowego. Trafił do policyjnego aresztu, a odzyskany pojazd, wart 40 tysięcy złotych, na policyjny parking. Przekazany zostanie właścicielowi.

Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia, między innymi jaki jest udział 37-latka w kradzieży renaulta.

Podlaskie. Rekordowy przemyt papierosów z Białorusi zamiast ładunku desek

Dowód osobisty z odciskiem palców - dobry pomysł?

Pytanie 1 z 1
Dowód osobisty z odciskiem palców - dobry pomysł?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE