Uciekał terenówką z promilami! Zatrzymał go policjant z Gorzowa

2020-03-06 17:38
policjant gw
Autor: materiały Lubuska Policja Polcijant ujął pijanego kierowcę.

Do zdarzenia doszło w Lubrzy, gdzie funkcjonariusz po służbie umówił się z kolegami na piłkarski trening. Zatrzymany za kierowanie w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji drogowej odpowie przed sądem.

Nieodpowiedzialny kierowca samochodu wjechał na schody budynku, uszkodził inne auto i uciekł. Po krótkim pościgu mundurowy zatrzymał nietrzeźwego kierowcę. Zajście miało miejsce w środę (4.03).

Nadkomisarz Mirosław Chmielewski grał w piłkę w Lubrzy. W pewnej chwili wraz z kolegami zauważyli terenowe suzuki, które z impetem wjechało na schody urzędu gminy i na chwilę na nich zawisło. Potem kierujący wycofał i uderzył w zaparkowaną skodę i odjechał. Policjanci wsiedli do auta i ruszyli w pościg.Chwilę później kierowca suzuki zatrzymał się i próbował wysiąść, ale gorzowski policjant mu na to nie pozwolił. Wyciągnął kluczyki ze stacyjki i czekał na przyjazd patrolu.

Alkomat wskazał ponad 1,5 promila alkoholu organizmie kierowcy. Mężczyzna za kierowanie w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji drogowej stanie przed sądem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE