Tory połączone. Kolejne zmiany w ul. Chrobrego w Gorzowie!

2022-03-28 16:09
gorzów chrobrego tory
Autor: Bartłomiej Nowosielski/gorzow.pl Tory już połączone na skrzyżowaniu z Chrobrego i Wybickiego.

Przez trzy dni, od piątku do niedzieli (25-27.03) drogowcy intensywnie pracowali, by zamontować ostatnie pięć metrów torowiska. Zamknięte było skrzyżowanie Wybickiego i Jagiełły. Teraz (28.03) zostało ono otwarte.

Wykonawca ponownie zamknął ul. Chrobrego i przekierował ruch na północną część skrzyżowania po nowej nawierzchni. Chodzi o pas biegnący przy Letniej do McDonalds'a. Przejazd jest możliwy w dwie strony. Kierowcy jadący od ronda Kosynierów Gdyńskich przy McDonald wjadą na jezdnię północną. Z kolei od ul. Jagiełły zawężenie jezdni jest tuż za skrzyżowaniem z Dąbrowskiego.

gorzów chrobrego tory mapa
Autor: materiały UM Gorzów Mapa zmian w ruchu na ul.Chrobrego w Gorzowie

Przy katedrze nadal działa rondo tymczasowe, z którego dojedziemy do Pocztowej, jak było wcześniej. Sygnalizacja to nadal żółte migające światło. Takie zmiany obowiązywać mają do 7 kwietnia.

Potem skrzyżowanie ma być uruchomione- dla każdego kierunku jeden pas ruchu. Wróci sygnalizacja, do likwidacji pójdzie tymczasowe rondo przy katedrze oraz buspasy na Chrobrego i Jagiełły. Cała inwestycja ma się zakończyć do 26 maja.

XIV Bieg Kazików

Ile wiesz o gotowaniu i jedzeniu? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 15
Bez czego nie da się zrobić majonezu?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE